تاریخ پارسونز صندلی ناهار خوری

خبر معرفت  > دسته‌بندی نشده >  تاریخ پارسونز صندلی ناهار خوری
0 Comments

[ad_1]

پارسونز صندلی یک نوع خاص از وبهلسترد صندلی ناهار خوری. این نام هیچ ربطی به روحانیت. صندلی نام منشاء خود را – آن را در پاریس در دهه 1930 توسط یک طراح در معروف Parsons School of Design.

در هنگام طراحی صندلی های پارسونز طراحان مدرسه نمی اساسا دوباره اختراع ایده صندلی (به عنوان مثلا باوهاوس در آلمان). به جای طراحان کارآمد تاریخی تأثیرات نگه داشته چه کار می کرد انداخت دور, آنچه نمی, و ایجاد یک پایدار مدرن و کلاسیک. ویژگی های اصلی این – آن ناتورالیسم سادگی و خطی نگاه های کلاسیک و مدرن صفات اما نشان 1800s ماموریت و هنر و صنایع دستی در سبک هنر نو سبک است که ظهور بعد و هنر دکو که معاصر در زمان پارسونز صندلی را طراحی. سادگی صندلی متناسب با این سبک و انواع زیادی از دیگران هر دو کلاسیک و مدرن است.

اصل آن به معنای مورد استفاده در یک مجموعه با پارسونز جدول که خطی نگاه نشان دهنده مشابه زیبایی در تطبیق صندلی. اما در یک بیت از طنز سادگی از هر دو منجر به آنها اقتباس به طور جداگانه به بسیاری از سبک های مبلمان و دکور. نتیجه ؟ امروز آنها به ندرت با هم دیده می شود. این پارسونز سبک بسیار سازگار است که بسیاری از کسانی که خود را یک پارسونز جدول و یا یک پارسونز صندلی هیچ ایده که همراه قطعات وجود داشته باشد. این پارسونز صندلی تقریبا همیشه گردد از چوب جنگلی و ویژگی های کمی و منحنی مربع پشتی و پاها. آنها معمولا برجسته با slipcover اثاثه یا لوازم داخلی که به طور کامل را پوشش می دهد و به آن یک جامد به یاد ماندنی ، این slipcover اختیاری است یا وجود ندارد و در بسیاری از مدل های اخیر.

اکثر پارسونز صندلی امروزه با لينک مستقيم کلون اصلی پارسونز مدرسه طراحی شده است. بسیاری اخیر تغییرات وجود داشته باشد از جمله نسخه های با cabriole, پاهای, چیپندیل تحت تاثیر طرح های کوتاه تر یا بلندتر طرح و نسخه های با armrests نسخه الهام گرفته شده بیشتر یا کمتر با هنر نو یا هنر دکو ، اصلی پارسونز مدرسه طراحی شد وبهلسترد در چرم و این است که هنوز هم بسیار محبوب اثاثه یا لوازم داخلی گزینه هر چند microfabrics به طور فزاینده ای استفاده می شود. طیف گسترده ای از گزینه های در دسترس امروز باید اطمینان حاصل شود که شما قادر خواهید بود برای پیدا کردن یکی که برای شما مناسب است.

به دلیل سادگی و راحتی و سهولت تمیز کردن پارسونز صندلی باقی می ماند و همواره محبوب به خصوص در رستوران ها. در واقع شما ممکن است خود را در حال حاضر و لذت بردن از یکی بدون اینکه متوجه آنچه در آن است. ما امیدواریم که که دانش از این صندلی تاریخچه باید تعمیق قدردانی خود را برای این طراحی منحصر به فرد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *