بی بی (آرکانزاس) + Runyan: که در آن تاریخچه و امکانات مدرن همگرا

خبر معرفت  > دسته‌بندی نشده >  بی بی (آرکانزاس) + Runyan: که در آن تاریخچه و امکانات مدرن همگرا
0 Comments

[ad_1]

واقع در منظره مرکزی آمریکا پارک مشرف به رودخانه میسوری به بی بی (آرکانزاس) + Runyan است که در فهرست ملی ثبت اماکن تاریخی. ساختمان شروع زندگی خود را به عنوان یک انبار در خدمت رودخانه تجارت و ساخته شده بود در سال 1913 برای بی بی (آرکانزاس) و Runyan شرکت مبلمان. این ساختمان هشت طبقه به تازگی تحت عمل کامل بازسازی شد و تبدیل به لوکس زیر شیروانی قرار دادن آپارتمان. ساخت پروژه برای اولین بار در نبراسکا برای بازیافت 100 درصد از زباله های تولید شده به این توسعه مجلل واقعا سبز شروع در زندگی است. امروز بی بی (آرکانزاس) + Runyan فراهم می کند شاهوار تنظیم برای شیک یک و دو خوابه lofts و لوکس پنت هاوس سوئیت خرید سرگرمی و کار فرصت.

برنامه ای برای بازگرداندن و تبدیل تاریخی بی بی (آرکانزاس) + Runyan ساختمان بودند تصور و طراحی شده توسط Leo A. دالی تعداد شرکت معماری به نمایندگی از بوکا توسعه شرکت که به اتمام ساخت و ساز اولیه بر روی این پروژه در سال 2007. واحدهای مشاع در ساختمان ترکیب اصلاح افرا چوب برای کف پوش و همچنین بسیاری از تیرهای اصلی و آجر از ساختمان اصلی طرح حفظ تاریخی نگاه و احساس از این عمارت است. دوباره طراحی فضا دارای بزرگ بیرونی ویندوز و شش داستان دهلیز برای کافی نور طبیعی در سراسر ساختمان به کل توسعه روح و باز نگاه و احساس.

زیبایی بی بی (آرکانزاس) + Runyan لوکس Lofts می رود بسیار عمیق تر از ساده لوازم آرایشی و بهداشتی به روز رسانی ، کل توسعه طراحی شده است به سازگار با محیط زیست با انرژی کارآمد پمپ های حرارتی تکمیل برقی-مجهز به کوره برای سردترین شبهای زمستان بود. حرارتی پنجره های استاندارد در تمام مناطق از ساختمان و در نور اجازه در حالی که سرما و گرما ، تمام مواد طبیعی مورد استفاده قرار گرفت به پایان سطوح در طول واحد. حتی اختیار سینی در حال سازگار با محیط زیست آگاهانه با بازیافت گزینه های در دسترس در کنار استاندارد زباله سینی.

سلامت آگاهانه ساکنان می توانید با استفاده از مرکز تناسب اندام که شامل 3000 فوت مربع و ارائه می دهد دولت از هنر تجهیزات ورزش. برای سرگرم کننده در بی بی (آرکانزاس) + Runyan همچنین می بالد به طور کامل مجهز به 2000 متر مربع و جامعه اتاق کامل با امکانات آشپزخانه و جمعی پلاسما 50 اینچ-صفحه نمایش تلویزیون است. خدمات دربان همیشه در دسترس است و دو طبقه پارکینگ زیرزمینی است گرم می شود, برای راحتی مطلوب است.

ساکنان بی بی (آرکانزاس) + Runyan لذت بردن از نزدیکی های متعدد و رستوران ها و گالری ها و مغازه های موجود در تاریخی قدیمی بازار منطقه خرید. علاوه بر این فرصت های شغلی از کریقتن دانشگاه Qwest مرکز و جدید, TD Ameritrade پارک اوماها ورزشگاه در پیاده روی آسان و یا رفت و آمد فاصله ساخت بی بی (آرکانزاس) + Runyan یک انتخاب مقرون به صرفه برای اوماها حرفه ای نیز هست.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *