به همین دلیل بسیار مهم است به صرف زمان طراحی فضای داخلی خود را به هر حال ؟

خبر معرفت  > دسته‌بندی نشده >  به همین دلیل بسیار مهم است به صرف زمان طراحی فضای داخلی خود را به هر حال ؟
0 Comments

[ad_1]

آیا شما می دانید که شما می توانید طراحی و تزئین خانه خود را برای بیرون کشیدن احساسات شما می خواهید ؟ آن است که آیا امنیت و آسایش یا آرامش فضای داخلی خود را می توان طراحی شده را در مورد احساسات شما می خواهید.

آیا شما می دانید که شما در حال در حال حاضر احاطه شده توسط طراحی و دکوراسیون است که ایجاد شده است به شما دستکاری به احساس یک راه خاص و به انجام برخی از چیزهایی است ؟ سوپر مارکت ها آن را انجام دهد. مدارس آن را انجام دهد. حتی بیمارستان ها آن را انجام دهد. و قطعا شرکت های بزرگ آن را انجام دهد. نه به ذکر است زندان است. چرا که آنها می دانند که محیط زیست می تواند بسیار تاثیر خاص خود به مشتریان و دانشجویان و بیماران نیروی کار و زندانیان.

آنها می خواهند مردم را به خرید بیشتر… یادگیری سریع تر… بهتر و سریعتر… کار سخت تر… رفتار کنند. پس چرا ما نمی مهار قدرت طراحی و دکوراسیون به ما احساس بهتر در خانه خود ما?

اثرات زیست محیطی

محیط زیست ما بسیار متمایز تاثیر بر ما. شما فقط نمی دانم زمانی که شما قرار است به آرام در بخش های خاصی از یک ساختمان ؟ آیا شما متوجه شما در حال هدایت در اطراف ساختمان توسط زیر برخی از رنگ نشانه و یا نشانه ؟ آیا می دانید در محیط های اغذیه فروشی و رستوران ها طراحی شده است بنابراین شما لازم نیست به صرف بیش از حد طولانی وجود دارد (به هدر رفتن کار ارزشمند ، آیا می دانید که مغازه ها دقیقا می دانند که چگونه به دستکاری شما در قسمت های مختلف ساختمان بنابراین شما خرید بیشتر ؟

تاثیر بر سلامت

بنابراین اگر همه آنها در ساخت بسیاری از قدرت طراحی و دکوراسیون, چرا نمی کنیم ؟ این اثرات روانی محیط اطراف ما را بر ما و اثرات بالقوه بزرگ است. اگر شما برخی از زمان به فکر می کنم و طراحی فضای داخلی خود را, شما بیش از حد می تواند در مهار این اصول طراحی برای ایجاد مکان هایی است که نه تنها نگاه بزرگ اما همچنین احساس بزرگ است.

چگونه ؟

طراحی در مورد طرح از فضا. تعداد اتاق شما چه فعالیت هایی را در محل در هر یک از این اتاق که در آن نور مورد نیاز گرمایش الزامات ارگونومی (یک کلمه شما می خواهید بدانید که اگر شما بسیار بلند یا بسیار کوتاه) که به نظر می رسد در چگونه برای طراحی در سراسر بدن انسان و همه چیز را راحت. طراحی فکر می کند در مورد جریان و بهره وری و در آن از اساسی ترین, چگونه می توان زندگی خوبی کار می کنند.

دکوراسیون از سوی دیگر در مورد ساخت همه چیز خوب نگاه کنید. اما فکر نمی کنم این همه سطحی و چیزی جز بالشتک و كه. وجود قدرت های بزرگ در زیبایی و توانایی مهار زیبایی شناسی را می توانید مورد فوق العاده مهم و به دور از سطحی نتایج جستجو – مانند تاثیر مثبتی بر تندرستی خود را.

رنگ نیز بسیار مهم است. آیا شما آگاه باشید که رنگ خاصی تولید یک واکنش در شما ؟ و الگوهای مختلف و بافت و شکل را به شما پاسخ به روش های مختلف (مثبت و منفی)?

آبی و سبز می تواند به کاهش فشار خون خود را. بازیگران’ اتاق به نام اتاق سبز چون رنگ خواهد آرام آنها را قبل از رفتن روی صحنه. آبی است که مورد استفاده زیادی در بیمارستان ها به عنوان آن را نگه می دارد و سطح استرس پایین آرام سیستم و کمک های بهبود. زرد مردم را خوشحال نگه می دارد در حالی که قرمز و نارنجی را تحریک چشم ها و تحریک شما. سفید دارای یک آرایه بزرگ از تفاسیر – نظر برخی آن را بسیار آرام در حالی که دیگران تنها بالینی و مرضی معانی.

شما می توانید تصور کنید چه اتفاقی می افتد اگر شما زندگی در یک محیط است که پشتیبانی شما به طور کامل – از نظر طراحی و دکوراسیون ؟ و چگونه شما احساس می کنید در خانه خود را به عنوان یک نتیجه ؟ ما می تواند همه را با برخی از احساس خوب عوامل در خانه های ما; دوز توانمندی برای کمک به ما از طریق افسانه ما اما مسخره گیج کننده زندگی می کند. ما می تواند همه را با آمدن به خانه به جایی که باعث می شود ما احساس امنیت در پایان یک روز پر استرس. بیشتر به نقطه ما می تواند همه را با ایجاد یک محیط که نه اضافه کردن به آن استرس است. من امیدوارم که این است که الهام بخش شما را در خانه خود را و آن را بهترین محیط می توان آن را برای شما و خانواده خود را.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *