به انجمن خوش آمدید, Ho Chi Minh City!

خبر معرفت  > دسته‌بندی نشده >  به انجمن خوش آمدید, Ho Chi Minh City!
0 Comments

[ad_1]

Ho Chi Minh City بزرگترین شهر در ویتنام است. مرکز شهرستان واقع شده است در بانک ها از رودخانه سایگون, 37 مایل (60 کیلومتر) را از دریای چین جنوبی و 1,094 مایل (1,760 کیلومتر) جنوب هانوی پایتخت ویتنام.

بیش از دهه گذشته در ویتنام به بهبود بوده است حقوقی آن زیرساخت های سیستم بانکی و به طور کلی محیط اقتصادی و اجتماعی. در ژانویه 11, 2007, این کشور شد 150 عضو سازمان تجارت جهانی. امروز جامعه کسب و کار محلی است که به عنوان مشتاق در مورد رشد کشور و آینده بالقوه به عنوان سرمایه گذاران خارجی هستند. در واقع سرمایه گذاری مستقیم خارجی در ویتنام است که انتظار می رود برای رسیدن ما به 15 میلیارد دلار در سال 2008 است که بیش از دو برابر از مدت مشابه در سال 2007.

Ho Chi Minh City مالی است توپی از ویتنام با بیش از 300 ، 000 کسب و کار در صنایع فن آوری الکترونیک و ساخت و ساز. این سریع ء شهر است که به سرعت در حال رشد هر دو از لحاظ صنعت و جمعیت آن است. این شهر پر جنب و جوش فرهنگ و تاریخی محیط–همراه با خوش بینانه نیروی کار (که بسیاری از آنها هیچ مستقيم خاطرات جنگ با امریکا به پایان رسید که در سال 1975) -باید یکباره شهر را به یکی از سریعترین اقتصاد در حال رشد در آسیا است.

منطقه شهری که متشکل از مرکز شهرستان و شهرهای اطراف خانه را به بیش از 9 میلیون نفر آن را بزرگترین منطقه شهری در ویتنام و هندوچین. پیاده روی را از طریق خیابان های, Ho Chi Minh, یکی می شود یک حس مدرن مخلوط با طب سنتی آسیایی و محیط.

زبان محلی ویتنامی است اما به زبان انگلیسی سخن گفته است تقریبا در همه جا. تمام رستوران خارجی باید زبان انگلیسی کارکنان و اکثر رانندگان تاکسی کمی صحبت به زبان انگلیسی. خیابان و فروشگاه نشانه ها در ویتنامی. یادگیری حداقل یک کمی ویتنامی زندگی را ساده تر و تلاش برای انجام این کار قدردانی خواهد شد توسط مردم محلی.

تمام بازدید کنندگان خارجی مورد نیاز برای دریافت ویزا. یک تبعه خارجی که می آید برای زندگی و کار در ویتنام معمولا به دست آوردن ویزا از طریق او حمایت سازمان است. برای سه یا شش ماه کار ویزا پاسپورت و دعوت نامه و یا انتساب نامه نیاز به تولید می شود. گذرنامه با یک مربوط به ویزا است که مهم ترین سند برای یک خارجی در ویتنام است. آن است که توصیه می شود که تمام بازدید کنندگان با ثبت نام خود را به کنسولگری یا سفارت محلی در بدو ورود به Ho Chi Minh City.

ارز محلی است که ویتنام دونگ (VND). دونگ می آید در یادداشت ها و سکه ها که از محدوده 200 تا 500,000 VND. بهتر است آن را به دلار آمریکا به ویتنام و ارز آن را پس از ورود. دلار می تواند مورد استفاده قرار گیرد و تغییر اگر چه دونگ شایع ترین استفاده می شود فرم پرداخت برای خرید روزمره از جمله مواد غذایی است. موسسات بزرگتر قبول کارت های اعتباری, اما آنها لوی را 3-5 ٪ هزینه سرویس. کوچکتر بازارهای محلی فقط پول نقد قبول.

وجود دارد بسیاری از بانک های خارجی در شهر هو چی مین و حساب آسان برای باز کردن. بیشتر بانک ها در حال باز از دوشنبه تا جمعه از 8 صبح تا 3 بعدازظهر. وجود دارد به صورت خودکار تلر ماشین های خود پرداز (atm) در دسترس در سراسر ساعت در سراسر Ho Chi Minh City.

برای شرح به دنبال مسکن در, Ho Chi Minh City, نزدیکی به مدارس و درجه امنیت مهم ترین مسائل است. بیشترین شرح را انتخاب کنید به زندگی می کنند در جاست جوامع است. در داخل شهر هو چی مین ترکیبی از فرانسه به سبک ویلاهای مدرن و serviced apartments. شرح به دنبال به در خانه زندگی می کنند تمایل به زندگی در خارج از شهر که در آن وجود دارد بزرگتر ویلا با استادانه درست شده باغ و استخر. مدارس بین المللی نیز واقع در این مناطق خارج از شهر اصلی. شرح به طور معمول اجاره خانه های خود. اجاره موافقت نامه نیاز به یک سپرده است که برابر است با سه ماه اجاره و مستاجر نیاز به پرداخت شش ماه اجاره در پیشبرد.

آب و برق اضافی هستند و نیاز به پرداخت می شود به طور جداگانه و معمولا با پول نقد. خانه مبله تزئین شده با توجه به سلیقه صاحبخانه و چنین سبک ممکن است درخواست تجدید نظر به معمولی جاست. آن است که گاهی اوقات ممکن است و تبدیل شدن به شایع تر به مذاکره با مالکان بدون اثاثیه, خواص و خرید مبلمان است که از طعم و مزه خود را وابسته به طول مدت اجاره خود را.

Ho Chi Minh City است نه به طور کلی شهر خطرناک. اما دزدی و خانه نمیتوانیم نگرانی بسیاری از شرح. یک سیستم امنیتی بسیار گران است و توصیه می شود.

مدارس بین المللی بسیار محبوب با, Ho Chi Minh City را شرح. انگلیسی, استرالیا, فرانسه و ژاپنی و کره ای, مدارس بین المللی همه در دسترس هستند اما آنها می تواند بسیار گران قیمت. وجود دارد بسیاری از را انتخاب کنید, اما می توان آن را دشوار است به یک نقطه امن. انگلیسی مدرسه بین المللی و بین المللی مدرسه, Ho Chi Minh City باید قبل از برنامه های مدرسه. سال تحصیلی شروع می شود در پایان ماه آگوست به پایان می رسد و در اوایل ماه جولای.

آب در شهر هو چی مین است مناسب برای نوشیدن از شیر است اما بیش از ایمن برای مسواک زدن دندان ها و تمیز کردن ظروف. بطری آب تحویل داده شده است به خانه و یا خریداری شده از فروشگاه. “داروخانه” در ویتنامی است “نها Thuoc تی” و آنها را می توان در سراسر شهرستان. ویتنامی واژه “دکتر” است که “بس Si.”

آن است که توصیه می شود که مسافران به ویتنام انواع واکسن مانند هپاتیت A و B آنسفالیت ژاپنی و حصبه در علاوه بر این به مالاریا کپسول. بازدید کنندگان باید به یک منبع اضافی از داروهای تجویزی به عنوان آنها ممکن است سخت به آمده در ویتنام است. امکانات بهداشت و درمان در, Ho Chi Minh City محدود هستند اما همیشه در حال بهبود با افتتاح کلینیک بین المللی.

وجود دارد چند خارجی ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی که باید چیزهای مختلف ارائه کرده است. این خدمات عبارتند بین المللی SOS, کلمبیا سایگون درمانگاه و فرانکو/ویتنامی بیمارستان. اگر دامنه مراقبت مورد نیاز است که فراتر از آنچه ارائه شده در شهر هو چی مین خارجی بیمارستان, بازدید کنندگان می تواند تخلیه به سنگاپور یا تایلند. آن است که توصیه می شود که تمام بازدید کنندگان این تحقیق اطلاعات به عنوان به زودی به عنوان آنها حرکت به خانه جدید خود را.

رشد سریع شهر ایجاد کرده است غیر قابل تحمل ترافیک در سراسر شهرستان. پس از قوانین ترافیک هستند به شدت اجرا و راننده آموزش و پرورش محدود است و صبر در جاده ها الزامی است. بازدید کنندگان که مایل به رانندگی نیاز برای به دست آوردن یک ویتنامی گواهینامه رانندگی. به طور معمول, شرح خود ماشین و راننده. مردم رانندگی در سمت راست جاده. Ho Chi Minh City کند که اتوبوس, اما آنها بسیار شلوغ است.

موتورسیکلت ها تا کنون رایج ترین شکل از حمل و نقل. آن را غیر معمول نیست برای دیدن کل خانواده در یک موتور سیکلت. آنها را در عبور از خیابان فوق العاده دشوار است. بازدید کنندگان باید اعتماد به نفس برای پیدا کردن یک شکاف در ترافیک تماس با چشم با هر دوزند رانندگان و عبور به آرامی همیشه راه رفتن به جلو دریغ نکنید و نه گام به عقب.

مسافرت به خارج از شهر وجود دارد قطار بیرون رفتن هر روز وجود دارد و اتومبیل کرایه در دسترس است. در نظر گرفتن یک اتوبوس مینی گزینه دیگری است. این کوچک مطبوع و تمیز.

شرح ممکن است بخواهید به همراه مورد علاقه خود را طراح-برچسب لباس و آرایشی و بهداشتی و لوازم ورزشی-به عنوان اصل مقالات سخت به آمده در ویتنام است. وجود دارد بیشتر انتخاب در هنگام خرید در شهر هو چی مین از وجود دارد در دیگر شهرستانها. برای اندازه بزرگ لباس یا کفش, آن است که توصیه می شود که شرح را به اندازه کافی لباس به گذشته از طریق خود باقی بماند. پیدا کردن لباس که متناسب می تواند بسیار چالش برانگیز هر چند سفارشی خیاطی یک گزینه است.

فروشگاه سرویس آپارتمان فروش خارجی اقلام است. بازارهای محلی استفاده می شود برای تازه لبنی و تولید که در آن چانه زنی هنجار است. این یک ایده خوب برای یادگیری اعداد در ویتنامی و آن را بهترین به نظر نمی رسد بیش از حد علاقه مند در یک مورد. زمانی که چانه زنی باید پیشنهاد را ترک کنید و اگر آن را پذیرفته نیست. اگر فروشنده خود را تغییر ذهن او را شخص تماس. یک قاعده ی و خوب زمانی که چانه زنی است که به یک ضد پیشنهاد از نیمی از قیمت را در ابتدا ارائه شده و سپس معامله را به یک نقطه وسط. همچنین یک لبخند می رود راه طولانی!

تقلبی کالا-از کیف های دستی به آب معدنی–در همه جا در, Ho Chi Minh City. بهتر است برای خرید اقلام از فروشگاه های بزرگ یا رسمی دیگر خرده فروشان به جای فروشندگان خیابانی. برای سایر آیتم های خانگی مانند تمیز کردن مواد و مبلمان خانه بن Thanh بازار و الماس پلازا دو مکان ها به دنبال اقلام در, Ho Chi Minh City. بن تان در بازار است که در خانه همه چیز یکی همیشه می تواند نیاز مانند لباس و کفش و مبلمان خانه keepsakes و همچنین میوه ها و سبزیجات و برخی دیگر بسیار جالب مواد غذایی است.

همسران مجاز به کار پیدا کردن اشتغال می تواند مشکل باشد. علاوه بر این وجود دارد که انجمن های حرفه ای به طور خاص برای زنان است. برای تفریح و سرگرمی پیوستن به یک گلف و تنیس است یک گزینه محبوب. کافه ها و رستوران ها محبوب hangouts. در کنار مهاجرین, گروه, باشگاه, مانند بین المللی بانوان ویتنام Amicale des فرانسه (فرانسه association) و انواع کسب و کار سازمان ها بسیار محبوب هستند.

بازی و یا تماشای فیلم های ورزشی, سفر به سواحل محلی و در رفتن چرخ دستی نیز در میان شهرستان های مورد علاقه انحرافات برای کودکان و نوجوانان. مدرسه-فعالیت های مرتبط هستند ایده آل برای نوجوانان به دنبال چیزی برای انجام. باشگاه ها و فعالیت های ورزشی بسیار محبوب است. یکی می تواند لذت بردن از تنیس اسکواش و شنا و بدمینتون و راگبی (تالار قوانین) فقط چند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *