بهنام سراج:فدراسیون فوتبال ابتدا بازی‌های عقب افتاده را برگزار کند

خبر معرفت  > دسته‌بندی نشده >  بهنام سراج:فدراسیون فوتبال ابتدا بازی‌های عقب افتاده را برگزار کند
0 Comments
بهنام سراج:فدراسیون فوتبال ابتدا بازی‌های عقب افتاده را برگزار کند

[ad_1]

به گزارش ایرنا بهنام سراج جمعه در نشست خبری پیش از بازی تیم های صنعت‌نفت آبادان و نساجی مازندران اظهار داشت‌: بازی سختی را برابر نساجی در پیش داریم ولی بازیکنان صنعت‌نفت آماده این دیدار سخت و حساس هستند.

وی افزود:در تمرین‌های چند روز گذشته بر مسائل روحی روانی بازیکنان کار کردیم تا شکست هفته قبل برابر تراکتورسازی تبریز را فراموش کنند و تمرکز خود را بر نساجی قرار دهند.

سرمربی صنعت‌نفت آبادان گفت‌: بازیکنان به لحاظ روحی در شرایط خوبی قرار دارند تا در این دیدار که حکم فینال را برای ما دارد به برتری برسند.

سراج افزود: برای اینکه همچنان امیدوار به کسب سهمیه آسیا باشیم باید برابر نساجی پیروز شویم و بازیکنان این موضوع را بخوبی درک کرده‌اند.

وی با انتقاد از برگزار نشدن چند دیدار لیگ برتر فوتبال اظهار داشت‌: بازی برخی تیم‌ها که از جمله تیم‌های بالانشینان جدول هستند به تعویق افتاد و این در حق سایر تیم‌ها بخصوص تیم‌های امیدوار به کسب سهمیه آسیایی اجحاف است.

سرمربی تیم فوتبال صنعت‌نفت آبادان افزود: فدراسیون باید بازی‌های لیگ را یک هفته تعطیل می‌کرد زیرا عقب افتادن بازی برخی تیم‌ها معادلات جدول را بر هم می‌زند.

سراج اظهار داشت: ما تمرین‌های خود را در هوای بالای ۴۰ درجه برگزار می‌کنیم و درخواست انجام بازی‌های ما در شهرهای دیگر بخصوص سردسیر امکان پذیر نیست زیرا بازیکنان نفت به چنین آب و هوایی عادت ندارند.

صنعت‌نفت آبادان با ۳۶ امتیاز از ۲۳ بازی و کسب ۱۰ برد ۶ مساوی و هفت باخت در رده هفتم جدول لیگ برتر قرار دارد. 

تیم فوتبال صنعت نفت آبادان فردا از هفته بیست و چهارم لیگ برتر میزبان نساجی مازندران است.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *