بهاروند: به سرمربیان تیم ملی بدهی نداریم/بخش اعظمی از مشکلات اساسنامه حل شده است

خبر معرفت  > دسته‌بندی نشده >  بهاروند: به سرمربیان تیم ملی بدهی نداریم/بخش اعظمی از مشکلات اساسنامه حل شده است
0 Comments
بهاروند: به سرمربیان تیم ملی بدهی نداریم/بخش اعظمی از مشکلات اساسنامه حل شده است

[ad_1]

حیدر بهاروند درباره بدهی فدراسیون فوتبال به سرمربیان تیم ملی اظهار داشت: مشکل بدهی سرمربیان تیم ملی حل شده است و فعلاً بدهی‌ای وجود ندارد. بازی‌ها رصد می‌شود و امیدواریم در بازی‌های پیش رو نتایج خوبی گرفته شود و به مراحل بالاتر صعود کنیم.

وی درباره وضعیت علی کفاشیان خاطرنشان کرد: کفاشیان در هیات رییسه فدراسیون فوتبال عضویت دارد، به فدراسیون می‌آید و در خدمتشان هستیم؛ او استعفای کتبی نداده بود.

سرپرست فدراسیون فوتبال درباره برگزاری مسابقات لیگ برتر بیان داشت: شاید همه‌گیری ویروس کرونا دو سال طول بکشد، قطعاً نمی‌توان فوتبال را تعطیل کرد و فوتبال تعطیل‌پذیر نیست. ما هم مثل همه کشورهای صاحب فوتبال و پیشرفته قطعاً به قوانینی که فیفا و ای‌اف‌سی وضع می‌کنند، عمل می‌کنیم و در کنار آن، قوانین ستاد ملی کرونا را نیز اجرا خواهیم کرد. در حال حاضر مسابقات برگزار می‌شود و در شرایط خوبی هستیم و خوشبختانه اتفاقی برای هیچ ورزشکاری نیافتاده است.

وی درباره ورود تکنولوژی به فوتبال ایران اذعان داشت: امروز فناوری به داوری ما کمک می‌کند و در حال طی پروسه آن هستیم. تایید فدراسیون به‌تنهایی کفایت نمی‌کند، اقدامات مقدماتی در این زمینه انجام شده است و با عملیاتی شدن آن بسیاری از مشکلات داوری در کشورمان رفع می‌شود. امروز کل دنیا پیگیر استفاده از فناوری در فوتبال است؛ اشتباهات داوری در فوتبال وجود دارد اما شک نکنید که این اشتباهات برای این نیست که بخواهیم تیمی آسیب ببیند و تیم دیگری امتیازگیری کند. اگر امکانات فراهم شود، در نیم فصل دوم لیگ برتر بعد، با تأیید فیفا از فناوری در فوتبال کشورمان استفاده می‌شود.

بهاروند درباره حضور بازنشسته‌ها در فدراسیون فوتبال تصریح کرد: در فدراسیون قانون را اجرا می‌کنیم اما منعی برای حضور پاره‌وقت بازنشستگان وجود ندارد و فدراسیون نیز قانون را انجام داده است.

وی درباره آخرین خبر راجع به اصلاح پیش‌نویس اساسنامه فدراسیون فوتبال گفت: کارهای خوبی در این زمینه انجام‌گرفته و بخش اعظمی از مشکل رفع شده است و به‌زودی نتایج آن اعلام می‌شود.

سرپرست فدراسیون فوتبال درباره انتقال بازی‌های بین‌المللی به شهرستان‌ها خاطرنشان کرد:‌ برگزاری مسابقات بین‌المللی فوتبال شاخصه‌هایی دارد و ورزشگاه‌هایی که در این نوع مسابقات یا لیگ برتر استفاده می‌شود، تا مجوز حرفه‌ای دریافت نکنند، نمی‌توانند مورداستفاده قرار گیرند. نمی‌توان به صرف داشتن ورزشگاه، مسابقه فوتبال در این سطح را در هر شهری برگزار کرد؛ چراکه قوانین بین‌المللی چنین اجازه‌ای نمی‌دهد. نماینده ای‌اف‌سی باید مسائل ورزشگاه‌ها را رصد و بررسی کند و نظر دهد؛ در غیراینصورت عقیده خود فدراسیون این است که مسابقات فوتسال و فوتبال را به شهرستان‌ها ببرد زیرا  تماشاگران استقبال بهتری می‌کنند و علاوه بر آن، اتفاقات خوبی نیز برای استان‌ها می‌افتد.

بهاروند در پایان گفت: اگر ورزشگاه‌ها به تایید برسند، همین کار را خواهیم کرد؛ امروز رقابت‌های لیگ برتر فوتسال را در ارومیه، تبریز و اصفهان برگزار می‌کنیم زیرا این شهرها ورزشگاه‌های خوبی دارند که تأیید شده است.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *