برگزیدگان اولین رویداد ایده تا پدیده ایلام معرفی شدند

خبر معرفت  > دسته‌بندی نشده >  برگزیدگان اولین رویداد ایده تا پدیده ایلام معرفی شدند
0 Comments
برگزیدگان اولین رویداد ایده تا پدیده ایلام معرفی شدند

[ad_1]

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی ایلام، بدران کاظمی اظهار داشت: اولین رویداد مجازی ایده تا پدیده با حضور به همت شرکت شهرک های صنعتی استان با همکاری مرکز رشد دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایلام با حضور ایده پردازان و شرکت کنندگان مجازی در محیط آنلاین در حضور داوران و مدیران مربوطه برگزار شد.

وی یاداور شد: این شرکت با رویکرد ارتقای کیفیت، کمک به صنایع خرد، کوچک و متوسط و نیز صاحبان ایده، رویداد ایده تا پدیده را طراحی کرد که با توجه به وضعیت موجود کشور این رویداد بصورت مجازی برگزار شد.

وی افزود: در این رویداد بیش از ۵۰ نفر ایده های خود را مطرح کردند که در نهایت چهار ایده پذیرفته شد و برگزیدگان رویداد علاوه بر جوایز نقدی از حمایت های شرکت شهرک های صنعتی بهره‌مند خواهند شد.

کاظمی یادآور شد: در این رویداد که در چند مرحله مجازی صورت گرفت هشت ایده به مرحله نهایی راه یافتند و در نهایت جواد میرزایی با ایده سیستم ضدقفل ترموستات، مسعود عزیزی با ایده سوکت هوشمند مدیریت انرژی و تشخیص نشست گاز، حسین حیدری با ایده تولید نخ نانو پلی استر و زهرا پاکدل با ایده اپلیکیشن کاریابی و اشتغال ایلام صنعت، به ترتیب مقام اول تا چهارم را کسب کردند.

معاون صنایع کوچک شرکت شهرک های صنعتی استان ایلام هدف از برگزاری چنین رویدادهایی را شناسایی و احصای ایده ها و استارت آپ های برگزیده، حوزه اس ام ای ها و خدمات رسانی ساده تر و افزون تر به صنایع کوچک و متوسط استان عنوان کرد.

کاظمی تصریح کرد: ایده و خلاقیت جوانان استان در مسیر صنعت می تواند گامی موثر در بهبود کیفیت و بازاریابی و فروش محصولات باشد و به همین جهت در طی سال چندین رویداد با موضوعات مختلف طراحی و با کمک سایر ارگان ها به مرحله اجرا خواهیم برد.

در پایان این رویداد، به برگزیدگان جوایز نقدی و امتیازات حمایتی ویژه و به تمام ایده پردازان لوح تقدیر و یادبود اهدا شد.

۱۳ شهرک و ناحیه صنعتی مصوب در استان وجود دارد همه آنها به بهره برداری رسیده اند و در مجموع ۵۵۰ پروانه بهره برداری صنعتی صادر شده است.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *