برتری استقلال برابر صنعت نفت آبادان در نیمه نخست

خبر معرفت  > دسته‌بندی نشده >  برتری استقلال برابر صنعت نفت آبادان در نیمه نخست
0 Comments
برتری استقلال برابر صنعت نفت آبادان در نیمه نخست

[ad_1]

تیم فوتبال صنعت نفت آبادان در شب دوم از برگزاری رقابت‌های هفته بیست و پنجم لیگ برتر در ورزشگاه خالی از هوادار تختی آبادان میزبان استقلال تهران است که با گلزنی «شیخ دیاباته» در دقیقه ۲۹ نتیجه نیمه نخست را به حریف واگذار کرد.

شاگردان «فرهاد مجیدی» که در دیدار رفت رقیب خود را با نتیجه قابل توجه ۵ بر صفر در ورزشگاه آزادی تهران شکست داده بودند در همان دقیقه نخست این دیدار به پشت دروازه طلایی‌پوشان صنعت نفت رسیدند و فرصت گلزنی پیدا کردند اما توپ آنان تبدیل به گل نشد.

در ادامه بازیکنان صنعت نفت حمله میهمان را جبران کرده و با شوتی سنگین دروازه «سید حسین حسینی» سنگربان آبی‌های پایتخت را تهدید کردند.

در دقایق بعدی بازی از سوی بازیکنان ۲ تیم با احتیاط بیشتر دنبال شد و آنان هر چند حملاتی را به روی دروازه رقیب طراحی کردند اما باز هم به گل نرسیدند.

در دقیقه ۲۵ و پس از ارائه بازی درگیرانه در میانه میدان از سوی بازیکنان ۲ تیم، مدافعان استقلال پشت محوطه جریمه به روی مهاجم «محمد رضا غبیشاوی» خطا کردند و این بازیکن ضربه مستقیم که به سود تیمش اعلام شده بود را به زیبایی به سمت دروازه حسینی سنگربان استقلال فرستاد اما این دروازه‌بان مانع از گلزنی بازیکن حریف شد.

در دقیقه ۲۶ یک بار دیگر با شوتی زیبا دروازه حسینی تهدید شد اما این بار هم او با درخشش متوالی خود دروازه تیمش را بسته نگاه داشت.

در دقیقه ۲۹  توپ ارسالی بازیکنان استقلال به محوطه جریمه صنعت نفت آبادان به «شیخ دیاباته» رسید و او با شوتی زیبا دروزاه «محمد دریس» را گشود.

در این صحنه مدافعان صنعت نفت در دفع توپ ارسالی مرتکب اشتباه شدند و خروج ناموفق دریس از دروازه نیز فرصت گلزنی را به دیاباته داد تا او دروازه‌شان را بگشاید.

در دقایق بعدی داور دستور به توقف بازی داد تا بازیکنان با نوشیدن آب خود را برای ادامه بازی آماده کنند.

در ادامه دقایق این دیدار در نیمه نخست اتفاق قابل توجهی رخ نداد و بازی با همان نتیجه یک بر صفر تمام شد و بازیکنان دو تیم به رختکن رفتند.

ترکیب صنعت نفت آبادان:

محمد دریس، عقیل کعبی، محمد اهل شاخه، سید محمد قریشی، جعفر سلمانی، طالب ریکانی، محمدرضا غبیشاوی، مصطفی احمدی، رضا جبیره، مهدی حنفی و میلاد جهانی.

ترکیب تیم استقلال:

سید حسین حسینی، محمد دانشگر، روزبه چشمی، میلاد زکی‌پور، آرش داجلیری، آرش رضاوند، علی کریمی، فرشید اسماعیلی، علی دشتی، مهدی قایدی و شیخ دیاباته.

«اشکان خورشیدی» قضاوت دیدار صنعت نفت آبادان و استقلال تهران را درحالی برعهده دارد.

او در این نیمه به «مصطفی احمدی» بازیکن تیم صنعت نفت آبادان کارت زرد نشان داد و این بازیکن را جریمه کرد.

همچنین «آرش رضاوند» مدافع تیم استقلال هم به دلیل خطا روی مهاجم صنعت نفت آبادان از داور کارت زرد گرفت.

دمای هوا در زمان برگزاری این دیداراز ۴۵ درجه سانتیگراد عبور کرده است و بازیکنان ۲ تیم رقابت سختی را در این دما با یکدیگر دارند.

«فرهاد مجیدی» سرمربی تیم فوتبال استقلال تهران به دلیل محرومیت این دیدار را از روی سکوها به تماشا نشسته و تیم خود را هدایت می‌کند.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.