باند سارقان تجهیزات شرکت برق در تهران منهدم شد

خبر معرفت  > دسته‌بندی نشده >  باند سارقان تجهیزات شرکت برق در تهران منهدم شد
0 Comments
باند سارقان تجهیزات شرکت برق در تهران منهدم شد

[ad_1]

به گزارش ایرنا بر اساس اعلام روز دوشنبه پلیس تهران بزرگ، سرهنگ کارآگاه “علی کنجوریان” در این باره اظهار داشت: بیست و نهم مرداد ماه گزارشی از سوی شهروندان به مرکز فوریت های پلیسی مبنی بر دپوی تعداد زیادی دستگاه کنتور شرکت برق در خانه‌ای اعلام شد و به سرعت ماموران گشت کلانتری ۱۳۲ نبرد به موقعیت اعزام و موفق به دستگیری ۲ نفر به نام های سهیل و سیامک و کشف ۹۸ دستگاه کنتور برق می شوند.

این مقام انتظامی افزود: با انتقال متهمان به کلانتری پرونده اولیه تشکیل و با دستور مقام قضائی پرونده برای رسیدگی تخصصی و دستگیری سایر ایادی به پلیس آگاهی ارجاع شد.

وی بیان داشت: با وصول پرونده و ارجاع آن به دایره مبارزه با سرقت اماکن پایگاه ششم پلیس آگاهی ، کارآگاهان بازجویی از متهمان را آغاز و حسب ادله موجود هر دو متهم به خرید کنتورهای شرکت برق از شخصی به نام مجید اعتراف و اظهار داشتند بابت هر دستگاه مبلغ ۷۰ تا ۸۰ میلیون ریال را به مجید پرداخته‌اند.

کنجوریان گفت: با توجه به اعتراف صریح متهمان و معرفی مجید به عنوان فروشنده و سارق کارآگاهان با پی جویی دقیق و بهره گیری از شیوه های نوین کشف جرم موفق به شناسایی سارق شده و در عملیاتی منسجم و غافلگیرانه حوالی میدان شهدا متهم دستگیر و به پلیس آگاهی انتقال یافت.

رئیس پایگاه ششم پلیس آگاهی تهران ابراز داشت: مجید پس از دستگیری ضمن قبول سرقت کنتورهای برق به کارآگاهان گفت : در گذشته پیمانکار شرکت برق بودم و آشنایی کاملی با نحوه جابجایی این کنتورها داشتم و در زمانی که کنتورها را به آزمایشگاه و انبار انتقال می دادند دست به سرقت می زدم و تا کنوندر مجموع سرقت ها هفت میلیارد ریال بدست آورده ام.

این مقام پلیسی گفت: با دستگیری تمامی اعضای باند و کشف اموال مسروقه هر سه متهم با صدور قرار مجرمیت از سوی دادیار دادسرای ناحیه ۳۴ تهران روانه زندان شدند.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.