بازرسی از مراکز اقامتی تهران برای رعایت پروتکل های بهداشتی کرونا، مستمر انجام می شود

خبر معرفت  > دسته‌بندی نشده >  بازرسی از مراکز اقامتی تهران برای رعایت پروتکل های بهداشتی کرونا، مستمر انجام می شود
0 Comments
بازرسی از مراکز اقامتی تهران برای رعایت پروتکل های بهداشتی کرونا، مستمر انجام می شود

[ad_1]

به گزارش ایرنا از اعلام روز چهارشنبه میراث فرهنگی استان تهران، «پرهام جانفشان» مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی تهران با رد صحبت‌های مطرح‌شده مبنی بر رعایت نشدن پروتکل‌های بهداشتی در مراکز اقامتی استان بیان کرد: «به‌طور کلی نمی توان صحبتی را مطرح کرد، باید بر اساس یک تحقیق جامع آماری علمی و تحقیقات میدانی گزارش مکتوب ارسال شود.

وی تصریح کرد: این بازدید از هتل‌ها نسبت به سایر مراکز خدماتی همانند رستوران، بازار، مراکز خرید رعایت پروتکل‌های بهداشتی به طور جدی انجام می شود.

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی تهران با اشاره به کارهایی که در طول این دوران در هتل‌ها اجرا می‌شود، افزود: «در مراکز اقامتی غذا به صورت پک سرو می‌شود و استخر تمامی هتل‌ها نیز تعطیل است.

به گفته جانفشان همچنین کادر پزشکی در هتل‌های پنج ستاره مستقر است.

وی به صحبت‌های معاون کل وزیر بهداشت در این رابطه اشاره کرد و گفت: این مسئول در مصاحبه‌ سه هفته گذشته با صدا و سیما انجام داد تاکید کرد که هتل‌ها نسبت به سایر بخش‌های خدماتی وضعیت بهتری از نظر رعایت پروتکل‌های بهداشتی دارند.

جانفشان تصریح کرد: با کلی‌گویی نمی‌توان کاری انجام داد، اگر موردی وجود دارد باید بر اساس یک تحقیق جامع آماری علمی و تحقیقات میدانی به وزارت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی گزارش داده شود.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *