بارندگی ۲ جاده روستایی شهرستان دیلم را بست

خبر معرفت  > دسته‌بندی نشده >  بارندگی ۲ جاده روستایی شهرستان دیلم را بست
0 Comments
بارندگی ۲ جاده روستایی شهرستان دیلم را بست

[ad_1]

جهانگیر دهقانی روز شنبه در گفت وگو با ایرنا افزود: بر این اساس راه‌های ارتباطی روستاهای چاه تلخ- خواجه گیر- مال شهاب و  بویرات – شیخ زنگی- بنی احمد- باباحسنی تا اطلاع ثانوی مسدود است.

وی اضافه کرد: سامانه بارشی از روز پنجشنبه وارد استان بوشهر شده و براساس پیش بینی اداره‌کل هواشناسی فعالیت آن تا روز دوشنبه در این استان ادامه دارد.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری بوشهر بیان کرد: با توجه به ادامه دار بودن بارندگی‌ها و آبگرفتگی معابر و جاده‌ها انتظار می‌رود رانندگان موارد ایمنی را رعایت کنند. 

دهقانی ادامه داد: در زمان حاضر همه راه‌های ارتباطی اصلی استان بوشهر باز است و هیچ مشکلی در زمینه رفت و آمد وسائل نقلیه وجود ندارد.

وی از شهروندان خواست در زمان بارندگی از نزدیک شدن به رودخانه‌ها، مسیل‌ها، آبراه‌ها، سدها، بندها، کانال‌های آبیاری و دیگر تاسیسات آبی خودداری کنند.

دهقانی یادآور شد: در شرایط سیلاب حضور در حاشیه رودخانه‌ها، آبراه‌ها و شبکه‌های آبیاری برای عکاسی و فیلمبرداری امری خطرناک و احتمال بروزآسیب‌های جبران ناپذیر وجود دارد همچنین از توقف، اتراق و عبور و مرور در این محدوده‌ها پرهیز شود.

وی ادامه داد: این سامانه بارشی از روز پنجشنبه وارد استان بوشهر و در زمان حاضر بیشترین تمرکز  فعالیت آن در شمال و مرکز این استان است.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.