اینتر یک – میلان دو/ «زلاتان» ستاره دربی «دلا مادونینا»

خبر معرفت  > دسته‌بندی نشده >  اینتر یک – میلان دو/ «زلاتان» ستاره دربی «دلا مادونینا»
0 Comments
اینتر یک - میلان دو/ «زلاتان» ستاره دربی «دلا مادونینا»

[ad_1]

به گزارش ایرنا؛ شنبه شب دربی «دلا مادونینا» بین تیم‌های آث‌میلان و اینتر در ورزشگاه «سن‌سیرو» برگزار گردید که این بازی حساس با برتری دو بر یک میلان همراه شد. این درحالی است که میلان در چهار دربی گذشته مقابل اینتر با شکست مواجه شده بود.

میلان که شروع درخشانی در این فصل داشته است، بازی امروز را نیز عالی آغاز کرد و در دقیقه ۱۳ «زلاتان ابراهیمووچ» با خطای مدافع اینتر سرنگون شد و تیمش را صاحب پنالتی کرد. این مهاجم باتجربه سوئدی پشت توپ ایستاد و ضربه او را «سمیر هندانوویچ» دفع کرد اما زلاتان توپ برگشتی را درون دروازه اینتر جای داد.

سه دقیقه پس از آن، ارسال عالی «لیائو» مهاجم جوان پرتغالی به زلاتان رسید تا مهاجم ۳۹ ساله میلان به راحتی دومین گل خود و تیمش را به ارمغان آورد.

پس از آن شاگردان «آنوتنیو کونته» برای رهایی از شکست تلاش زیادی انجام دادند و در دقیقه ۲۹ پاس «ایوان پریشیچ» به «روملو لوکاکو» رسید و این مهاجم بلژیکی دروازه خالی میلان را گشود و یکی از گل‌های خورده اینتر را جبران کرد.

در آخرین ثانیه‌های نیمه نخست، ضربه سر لوکاکو با بدشانسی تبدیل به گل نشد.

نیمه دوم با حملات همه جانبه اینتر آغاز شد و در دقیقه ۵۸ ارسال عالی «آرتور ویدال» به «اشرف حکیمی» رسید اما این بازیکن مراکشی با بی‌دقتی نتوانست گلزنی کند.

در دقیقه ۷۲ تیم میلان در ضدحمله‌ای سریع در آستانه گل سوم قرار گرفت که «کرونیچ» این فرصت را به ضربه‌ای نامناسب از دست داد.

یک دقیقه پس از آن، داور با تصمیمی بحث‌برانگیز به سود اینتر اعلام پنالتی کرد اما با استفاده از سیستم کمک داور ویدئویی، این تصمیم وتو شد. صحنه آهسته نشان داد که لوکاکو پیش از سرنگون شدن توسط «دوناروما»، در موقعیت آفساید حضور داشته است. این تصمیم با اعتراض شدید «آنتونیو کونته» سرمربی اینتر، همراه شد.

در دقایق باقی مانده نیز بازیکنان میلان به خوبی از برتری خود محافظت کرده تا عملکرد درخشان فصل جاری خود را با پیروزی در دربی، تکمیل کنند.

روسونری با کسب چهارمین پیروزی متوالی فصل خود و ۱۲ امتیاز، صدر جدول را حفظ کرد و اینتر هم در امتیاز هفت باقی ماند.

در دیگر دیدار همزمان، سمپدوریا در خانه خود مقابل لاتزیو به برتری سه بر صفر دست یافت.

از ساعت ۲۲ و ۱۵ دقیقه، تیم تازه صعود کرده کروتونه از یوونتوس مدافع عنوان قهرمانی پذیرایی می‌کند.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.