انتخاب یک کیک نمایش یخچال

خبر معرفت  > دسته‌بندی نشده >  انتخاب یک کیک نمایش یخچال
0 Comments

[ad_1]

اگر خود را در کافه یا رستوران ارائه می دهد و کیک به عنوان بخشی از منوی خود را و سپس شما قطعا نیاز به یک کیک بزرگ صفحه نمایش یخچال و فریزر آنها را تازه نگه دارید! این نوع از تجاری یخچال می تواند کاملا یک سرمایه گذاری حتی اگر کافه خود را بزرگ حاشیه سود. در اینجا ما نگاهی به عناصر مهم به درک زمانی که خرید این قطعه خاص از تجهیزات.

بودجه و نیاز

اولین چیزی که شما باید انجام دهید این است که درک چقدر شما مایل به خرج کردن و همچنین آنچه که دقیقا شما می خواهید این کیک نمایش یخچال را انجام دهد. البته از آن خواهد شد برای اطمینان از مواد غذایی سرد هستند اما آیا شما قصد نگه داشتن دیگر بیت ها و قطعه در آن و یا به سادگی آن را برای نگه داشتن صفحه نمایش ، اگر شما را انتخاب کنید به نگه داشتن چیزهای دیگر در آن مانند کره یا آماده مواد تشکیل دهنده شما نیاز به نگاه برای کابینه صفحه نمایش با اضافی یخچال زیر به نمایش این چیزها را در کنار خود کیک نیست بسیار اشتها آور به مشتریان!

اگر این اولین تاخت و تاز کردن به خرید یک قطعه از تجهیزات مانند این مهم باید واقع بینانه در تخصیص بودجه است. در حالی که ممکن است هزینه زیادی برای سرمایه گذاری اولیه آن است که یک بخشی از اجرای این نوع از کسب و کار و در نهایت کمک به فروش بیشتر مواد غذایی و نوشیدنی است.

تحقیقات

وجود طیف وسیعی از راه برای شروع به تحقیق در مورد کیک نمایش یخچال و بهترین مکان برای شروع در اینترنت است. با استفاده از شبکه جهانی وب شما خواهد بود قادر به گرفتن یک ایده از تمام مارک های مختلف, مدل, ویژگی های, مزایای, قیمت گذاری و stockists که در اطراف هستند. هنگامی که شما را نمیفهمد که stockists باید این نوع کیک نمایش یخچال و فریزر شما دنبال آن هستید, شما نیاز به انتخاب کنید تا به تلفن و از آنها بخواهید به سوالات زیر:

• آیا شما یک تظاهرات مدل من می آیند و نگاه کنید ؟

• چه مدت طول خواهد آن را به تحویل داده می شود اگر من را انتخاب کنید برای خرید یک کیک نمایش یخچال از شما ؟

• پرداخت به چه معناست ؟

• آیا شما سرمایه گذاری در دسترس است ؟

• آیا صفحه نمایش خود را fridges با ضمانت نامه آمده?

• آیا به شما پیشنهاد تمدید ضمانت نامه?

• آیا شما یک بخش خدمات باید آن را شکستن ؟

• آیا به شما پیشنهاد روز-سایت نگهداری و تعمیرات ؟

هنگامی که یک تامین کننده به پاسخ همه این سوالات را برای شما اگر شما می توانید آن را یک ایده عالی برای رفتن و بازدید از showroom (اگر آنها) و یا نماینده ای بیرون می آیند و بازدید شما را به مذاکره در مورد قیمت و خرید. آن را بسیار آسان تر به خرید یک کیک نمایش یخچال با اعتماد به نفس اگر شما در حال خرید آن را از کسی که می داند آنچه که آنها در حال صحبت کردن در مورد و که واقعا می خواهد کسب و کار شما!

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *