امکان دورکاری کارمندان از طریق شبکه دولت در استان همدان فراهم است

خبر معرفت  > دسته‌بندی نشده >  امکان دورکاری کارمندان از طریق شبکه دولت در استان همدان فراهم است
0 Comments
امکان دورکاری کارمندان از طریق شبکه دولت در استان همدان فراهم است

[ad_1]

محمدحسن میرزایی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: با توجه به شیوع کرونا و ضرورت بهره گیری دستگاه ها و سازمان های دولتی از  زیر ساخت‌های الکترونیکی و ارتباطی، با پیگیری و تاش دفتر فناوری اطلاعات استانداری، زیرساخت مناسب برای دورکاری کارکنان دولت در سطح استان همدان فراهم شده است.

مدیر فناوری و اطلاعات و شبکه دولت استانداری همدان اظهار داشت: زیر ساخت فعالیت کارمندان در بستر شبکه دولت مبتنی بر شبکه APM همراه اول آماده شده است.

میرزایی گفت: با استفاده از این امکان، تمامی کارکنان دستگاه های اجرایی استان همدان از هر مکان و نقطه ای در هر ساعت شبانه روز می توانند به شبکه داخلی سازمان خود دسترسی داشته و خدمات مورد نیاز را از راه دور ارائه دهد.

وی افزود: در حال حاضر از این زیر ساخت کارکنان استانداری همدان بهره می‌گیرند و با دیگر نهادها و سازمان های دولتی نیز برای بهره گیری از این ظرفیت مکاتبه های لازم انجام شده است.

وی اظهار داشت: مدیران دستگاه های اجرایی برای دریافت «رمز» باید با دفتر فناوری و اطلاعات استانداری همدان مکاتبه و اعلام نیاز کنند تا کد کاربری مربوطه در اختیار آنها برای دورکاری و اتصال به شبکه دولت در اختیار آنها قرار گیرد.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *