املاک برای فروش در قبرس برای زیر 80.000 پوند

خبر معرفت  > دسته‌بندی نشده >  املاک برای فروش در قبرس برای زیر 80.000 پوند
0 Comments

[ad_1]

این ملک در قبرس بوم است و ادامه آن به سمت بالا موج پس از این هزاره, اما در حالی که سرمایه گذاران املاک در این دوره شده اند پاداش افزایش فروش ارزش وجود دارد باقی می ماند جای تعجب طیف گسترده ای از املاک برای فروش در قبرس برای کسانی که در بودجه است.

آپارتمان استودیو به طور طبیعی را تشکیل می دهند پرکار ترین بانک از خواص موجود در 80k پوند و یا کمتر از قیمت براکت با اکثریت این برجسته در بازار فروش مجدد; سواحل شرق به طور خاص ارائه می دهد قیمت های پایین تر از خود غربی ساحلی همتایان. از طریق به فروش می رسد در قبرس, آپارتمان استودیو در قلب مشهور در پارتی شهر Agia Napa دارای یک ایوان, تهویه مطبوع, استخر; ساخته شده در سال 1998 اما هنوز هم ارائه یک مجزا سبک مدرن فروش مجدد قیمت 48,849 پوند برای یک تعطیلات فوق العاده-صفحه اصلی معامله است. مقایسه عنوان یک به پایان رسید استودیو با پارکینگ و استخر عمومی است که تنها پنج دقیقه از ساحل, a 15-minute drive from the centre of لارناکا در فاصله قابل توجه از ایجاد امکانات رفاهی از کیتی و سه کیلومتر از پیشنهاد گلف فراهم می کند درخواست تجدید نظر نهایی برای اجاره تعطیلات با یک رساله برچسب 57,516 پوند دوباره از طریق فروش در قبرس.

عنوان داخلی پایتخت نیکوزیا به طور طبیعی ارائه می شود بالاتر از ارزش ملک هر چند انتخاب برای خرید در حومه آن را هنوز هم ممکن است به ضربه محکم و ناگهانی مقرون به صرفه است. برای مثال توسعه مدرن تکمیل شده در مارس 2006 در Latsia در پایتخت حومه ایده آل است برای دائمی زندگی از مغازه ها و بانک ها و مدارس و بیمارستان جدید همه در عرض پنج دقیقه رانندگی, بزرگراه نزدیک است و دانشگاه تنها ده دقیقه است. ساخته شده به بالاترین استانداردهای اروپا Latsia توسعه شامل بالابر معلول دسترسی و پارکینگ اختصاص داده. متشکل از 15 studios یک-دو و سه خوابه در سه سطح studios صرف هزینه 54,799 پوند از طریق Alexanders.

بازگشت به ساحل و عنوان غرب پافوس یکی از مرفه ترین تنظیمات برای خریداران ساخت تعدادی از خواص برای فروش در 80k پوند یا کمتر بسیار لذت بخش پیدا کنید به ویژه در جدید-ساخت بازار است. با توجه به اتمام در آوریل 2009 درخت پرتقال پروژه جدید Pafos Riviera است که به راحتی واقع در نخست منطقه سرمایه گذاری جهانی در قلب گردشگری منطقه است. این مجموعه شامل هشت بلوک studios یک و دو خوابه آپارتمان احاطه شده توسط یک تاسیس پارک سبز. آپارتمان استودیو در قیمت 80k پوند با جذاب اجاره بالقوه ایجاد شده توسط لوکس امکانات جمعی از جمله سه کلیه به شکل استخر شنا با یک پیچ در پیچ رودخانه تنبل واقع در قلب از این پروژه کنار سرپوشیده جکوزی و سونا changing امکانات مجهز و تناسب اندام, اتاق, زمین بازی کودکان, بازی بولینگ سبز و خانه باشگاه. دوباره نقشه کشی در تعطیلات جمعیت ایرن ارتفاعات در پافوس است که در مجاورت نزدیک به مغازه ها, کافه ها و رستوران ها و خوبی توسط حمل و نقل عمومی. این توسعه از آپارتمان های مدرن ارائه می دهد ایده آل و مقرون به صرفه برای یک pied-à-تیری در آفتاب با یک آپارتمان یک خوابه از طریق Parador خواص تنظیمات شما فقط £72,080 از جمله پارکینگ خصوصی.

حومه شهر پافوس همچنین ارائه طیف وسیعی از, ارزان, استودیو, با وجود حومه به دست آورد محبوبیت فوق العاده ای در سال های اخیر است. این staggeringly پایین قیمت خرید 48,732 پوند قرار داده خواهد شد شما در خط برای یک استودیو پد در دامنه کوه روستای پییا, a 15-minute drive from پافوس. در دسترس از طریق BuySell املاک و مستغلات ملک دارای شیشه های دو جداره و مقررات برای تهویه مطبوع با تمام آپارتمان ها دیده توسط آسانسور های یک استخر عمومی و ماشین پورت. به عنوان یکی از معدود باقی مانده نقاط در داخل راه رفتن فاصله از روستا مرکز توسعه مناسب برای دائمی زندگی می کنند در حالی که بدون مانع دیدگاه های توریستی محبوب کانون مرجانی خلیج است که فقط پنج دقیقه رانندگی دور – جذب بسیار عالی اجاره تعطیلات. ساخته شده در دو مرحله فاز یک را شامل پنج دو و سه خوابه, ویلا با فاز B متشکل از 18 studios یک-دو و سه خوابه آپارتمان.

اگر یک محل خوش منظره و زیبا رتبه بالا در دستور کار خود نگاه هیچ بیشتر از شمال غرب نکته از این جزیره است. این منطقه به مدت طولانی است که مورد علاقه تعطیلات امد و شد زیاد هم برای Nicosians به دنبال یک کشور فرار و خریداران تمایل به یک طعم و مزه از قبرس. واقع در یک محل نخست در جنوب لبه پلیس, Evagoras باغ است با دقت طراحی شده زیبا و دل انگیز توسعه شامل هفت بلوک آپارتمان با استخر خصوصی و باغ. یک-دو و سه خوابه آپارتمان ها در دسترس هستند از طریق Parador خواص با قیمت یک آپارتمان یک خوابه شروع 80.000 پوند.

خواب آلود حومه پلیس هستند به همان اندازه جذاب برای خریداران و بودجه سنتی روستای Prodromi بودن یک مثال. این روستا شامل مجموعه خود را از مغازه ها و رستوران ها در حالی که پلیس و Latchi مارینا فقط پنج دقیقه رانندگی به عنوان این منطقه پرچم آبی سواحل است. از طریق پارکر بارنز 79,716 پوند در حال حاضر اقدام به خرید یک اتاق خواب خانه شهری برای فروش مجدد در تاسیس مجتمع با باغ و استخر و یا £80k شما را مدرن تر یک خوابه فروش آپارتمان با استخر.

ثروت جزیره گسترده توافقات عهد به این واقعیت است که قبرس همچنان نیرومند خرید hotspot برای بودجه ملک با مشوق های خاص برای سرمایه گذاران است. مارتین Pearce, انگلستان, مدیر فروش برای Aristo توسعه دهندگان می گوید: “با قبرس پیوستن به منطقه یورو در ماه ژانویه سال 2008 محلی نرخ بهره کاهش یافته از نرخ کمی بالاتر که قبلا متهم در استقراض در قبرس پوند و یورو نرخ بهره پایین تر از استرلینگ. همراه با شل شدن وام های بانک مرکزی محدودیت این باعث می شود قبرس ارزان تر و ساده تر محل به قرض گرفتن از آن در سال گذشته بود.” رئیس Aristo, Theodoros Aristodemou می گوید که وجود دارد اعطای وام های جدید محدودیت برای خریداران به این معنی است که به منظور به دست آوردن یک وام در قبرس خریداران باید سهم حداقل 20 درصد برای اولین خرید ملک (به عنوان محل اقامت اصلی) و 30 درصد سهم برای تمام موارد دیگر (برای افراد غیر مقیم و برای اهداف سرمایه گذاری).

خبر خوب برای معامله-شکارچیان را متوقف نمی کند فقط در استودیو و یک خوابه خواص; شاعرانه چشم انداز داشتن یک تکه از تاریخ جزیره نیز مقرون به صرفه چشم انداز. اثبات این است که شخصیت پر خواص نیاز مستلزم سنگین پروژه نوسازی به طور کامل تبدیل سنگ سنتی-ساخته نمازخانه می تواند جامعی برای £80,000 از طریق پارکر بارنز. اشغال یک موقعیت رفیع در دامنه کوه روستای پریسترنا فقط ده دقیقه از پلیس های tardis مانند ملک شامل یک اتاق خواب و سالن و آشپزخانه و حمام و می آید به طور کامل مبله به صورت فوری اشغال. همچنین برای کسانی که مایل به قرار دادن در برخی از سخت نوسازی پیوند آن را ممکن است برای در اختیار گرفتن یک مقدار بزرگتر اموال; مثلا BuySell در حال حاضر ارائه یک سه اتاق خواب و دو حمام ملک ساخته شده در سال 1850 واقع در روستای Lofou 15 دقیقه از جزیره دومین شهر لیماسول. هر چند درخواست قیمت 95,251 پوند است کمی بالاتر £80k محدودیت خرید این ملک را درو قابل توجهی صرفه جویی در بودجه بیشتر پایین خط از ساختمان های ذکر شده و تحت حفاظت به منظور ترمیم با دولت ارائه 54,414 پوند کمک مالی به پرداخت هزینه برای این کار مورد نیاز است. حتی بیشتر جذاب برای آینده نوسازی ملک شامل یک زیرزمین با خود دسترسی از جاده شده و مجوز لازم برای تبدیل به یک قابل سکونت فضا با مبلمان موجود از جمله بسیاری از قطعات اصلی در قیمت گنجانده شده.

به طور مشابه, جادار, خواص هر دو جدید-ساخت و به طور کامل بازسازی به مراتب مشکل تر به منبع با £80k بودجه. در واقع وجود دارد بسیاری از کسانی که بر این باورند که برای بهینه سرمایه گذاری پاداش خریداران باید در یک طیف وسیع تری از جنبه های اولیه نسبت به قیمت خرید. Andreas Ioannou مدیر عامل آلفا Panareti عمومی Ltd آمده است: “تجربه ما نشان می دهد که خواص ارزان در دسترس هستند در حال حاضر و در دسترس خواهد بود در آینده. اما چنین ملک است که همیشه بهترین راه حل است. خرید یک ملک در خارج از کشور جدی است تصمیم گیری مالی و خریداران باید در نظر داشته باشید برخی از معیارهای کلیدی در انتخاب مناسب ترین ملک. من باور دارم که در قبرس ارزان خواص تبدیل خواهد شد در کمتر از تقاضا به عنوان خریداران متوجه آینده پتانسیل سرمایه گذاری خود را خرید. مشتریان در حال حاضر متوجه است که قبرس بازار ارائه می دهد بسیار بیشتر در آینده پاداش از انگلستان و بنابراین نه تنها به دنبال در قیمت خرید اما مکان نخست کیفیت ساخت و ساز, معماری, برتری, وام مسکن طرح رساله بالقوه و خیلی بیشتر به منظور سرمایه گذاری در مولد ترین راه است.”

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *