اقدامات لازم برای حضور مردم در پای صندوق های رای صورت گیرد

خبر معرفت  > دسته‌بندی نشده >  اقدامات لازم برای حضور مردم در پای صندوق های رای صورت گیرد
0 Comments
اقدامات لازم برای حضور مردم در پای صندوق های رای صورت گیرد

[ad_1]

به گزارش کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات استان البرز جمال عرف روز جمعه پس از بازدید از برخی از شعب اخذ رای استان البرز افزود: فراهم بودن تمام تمهیدات لازم برای برگزاری دور دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی در البرز اهمیت بالایی دارد.

وی ادامه داد: امیدواریم طی روز جاری یک بار دیگر شاهد حضور پررنگ و موثر مردم و همکاری مسوولانه برای اجرای دستورالعمل های بهداشتی و جلوگیری از شیوع بیماری کرونا در تمام ۱۰ حوزه انتخابیه باشیم و مردم بدون کوچکترین مشکلی آرای خود را برای انتخاب نماینده مورد نظر خود در صندوق های رای بیندازند.

معاون سیاسی وزیر کشور و رییس ستاد انتخابات کشور  همزمان با برگزاری مرحله دوم انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی به استان البرز سفر کرد و ضمن دیدار و گفتگو با  استاندار البرز، در نشست ستاد انتخابات البرز شرکت کرد و به طور مستقیم در جریان روند اجرایی برگزاری مرحله دوم یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه کرج، فردیس و اشتهارد قرار گرفت.

استان البرز با ۲ حوزه انتخابیه و ۶ شهرستان ، جمعیتی حدود سه میلیون نفر دارد که ۱۱۵ نامزد در مرحله اول یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی به رقابت پرداختند. 

این استان دارای سه کرسی نمایندگی در مجلس شورای اسلامی است که در مرحله اول ” مهدی عسگری” و ” علی حدادی ” به ترتیب به عنوان نمایندگان مردم از  حوزه انتخابیه کرج، فردیس و اشتهارد و  حوزه انتخابیه طالقان، نظرآباد و ساوجبلاغ به مجلس شورای اسلامی راه یافتند. 

در حوزه انتخابیه کرج، اشتهارد و فردیس که دارای ۲ کرسی نمایندگی در مجلس شورای اسلامی است رقابت بین ” فاطمه آجرلو” و ” علیرضا عباسی” به دور دوم یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی کشانده شد. 

حوزه انتخابیه کرج، فردیس و اشتهارد مشمول شرایط قانونی برگزاری دور دوم انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی است.

در مرحله اول یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در کرج سه هزارنفر مامور محافظت از صندوق های اخذ رای بودند.  انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی  روز جمعه دوم اسفندماه سال ۹۸ در سراسر کشور برگزار شد.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *