افزون بر یک میلیارد تومان کمک مومنانه در آموزش و پرورش کرمان جمع‌آوری شد

خبر معرفت  > دسته‌بندی نشده >  افزون بر یک میلیارد تومان کمک مومنانه در آموزش و پرورش کرمان جمع‌آوری شد
0 Comments
افزون بر یک میلیارد تومان کمک مومنانه در آموزش و پرورش کرمان جمع‌آوری شد

[ad_1]

به گزارش روز سه شنبه ایرنا، احمد اسکندری‌نسب در آیین نمادین توزیع کمک های مومنانه مدارس غیردولتی استان کرمان به دانش آموزان بی بضاعت افزود: پویش کمک های مومنانه پس از فرمایش مقام معظم رهبری مبنی بر مواسات و همدلی مومنانه و یاری اقشار آسیب پذیر جامعه در پی شیوع کرونا و با هدف جمع آوری هدایای فرهنگیان و دانش آموزان و خانواده‌های آن‌ها و کمک به خانواده‌های بی بضاعت در ماه مبارک رمضان فعالیت خود را آغاز کرده است.

وی  ضمن تقدیر از موسسان مدارس غیردولتی استان کرمان خاطر نشان کرد: ۲ هزار و ۵۶۹ بسته حمایتی شامل برنج، روغن، کنسرو ماهی و رب گوجه به ارزش ۲۴۹ هزار تومان به همت مدارس غیردولتی و هیات امنایی بین دانش آموزان بی بضاعت شهرستان‌ها و مناطق این استان در حال توزیع است.

اسکندری نسب از کمک ۴۵۰ میلیون تومانی دانش آموزان و فرهنگیان مدارس دولتی کرمان در طرح رزمایش همدلی و کمک مومنانه با همکاری فرهنگیان و دانش آموزی استان نیز خبر داد.

مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان با اشاره به ایثارگری و فداکاری فرهنگیان در شرایط تعطیلی مدارس به علت شیوع ویروس کرونا ادامه داد: فرهنگیان خیر و نیک اندیش کرمانی بیش از ۱۰۰ تلفن هوشمند همراه را در راستای پیگیری آموزش مجازی برای دانش آموزان بی بضاعت در این شرایط تهیه کردند.

آیین نمادین توزیع کمک های مومنانه طرح رزمایش همدلی و کمک مومنانه در قالب پویش ملی حمایت دانش آموزان و فرهنگیان از خانواده های آسیب پذیر در محل سالن ورزشی شهید سام نژاد آموزش و پرورش ناحیه دو کرمان برگزار شد.

در حاشیه این مراسم یک دستگاه تبلت تهیه شده توسط مدارس غیردولتی آموزش و پرورش ناحیه ۲ کرمان به یکی از دانش آموزان بی بضاعت پایه دوازدهم مدارس شهر کرمان اهدا شد.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.