افتتاح ۲۰ خانه ورزش روستایی گلستان در هفته دولت

خبر معرفت  > دسته‌بندی نشده >  افتتاح ۲۰ خانه ورزش روستایی گلستان در هفته دولت
0 Comments
افتتاح ۲۰ خانه ورزش روستایی گلستان در هفته دولت

[ad_1]

قاسمعلی برزمینی روز شنبه در نشست خبری اظهار داشت: در حال حاضر گلستان ۱۲۰ خانه ورزش روستایی دارد که تلاش می کنیم با اولویت بندی روستاهای دارای استعداد ورزشی و ساکنان زیاد، بر تعداد این اماکن ورزشی اضافه کنیم.

وی بیان کرد: علاوه بر آن، در هفته دولت امسال ۲ پروژه چمن مصنوعی مراوه تپه و روشنایی زمین چمن ورزشی دلند افتتاح شده و در اختیار علاقمندان به ورزش قرار خواهد گرفت.

وی به تعویق بهره برداری هتل ورزش گرگان به مهرماه خبر داد و گفت: این هتل با پنج هزار و ۲۰۰ متر مربع زیربنا در چهار طبقه ساخته شده و تاکنون طبقات همکف و اول آن به‌طور کامل تجهیز شده و طبقات دوم، سوم و چهارم هم در حال تجهیز است.

مدیرکل ورزش و جوانان گلستان به ۱۳۰ پروژه نیمه تمام ورزشی استان اشاره کرد و گفت: پیگیری برای جذب اعتبارات مورد نیاز تکمیل و بهره برداری این طرح ها ادامه دارد و امیدواریم تا پایان سال ۲۰ پروژه از مجموع این طرح های نیمه تمام به مرحله بهره برداری برسد.

برزمینی به تلاش برای جبران خسارت باشگاه های آسیب دیده از شیوع کرونا اشاره کرد و گفت: ۳۰۰ باشگاه خصوصی که از زمان شیوع کرونا تعطیل شده اند امکان دریافت تسهیلات ۱۶۰ تا ۲۵۰ میلیون ریال را دارند.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.