اعضای باند زورگیری سرقت طلا و جواهرات زنان در کرمانشاه دستگیر شدند

خبر معرفت  > دسته‌بندی نشده >  اعضای باند زورگیری سرقت طلا و جواهرات زنان در کرمانشاه دستگیر شدند
0 Comments
اعضای باند زورگیری سرقت طلا و جواهرات زنان در کرمانشاه دستگیر شدند

[ad_1]

به گزارش ایرنا، سردار “علی اکبر جاویدان” روز سه‌شنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: پس از اعلام شکایت تعدادی از بانوان مبنی بر اینکه پس از سوار شدن به عنوان مسافر مورد زورگیری قرار گرفته اند، رسیدگی فوری به موضوع در دستور کار قرار گرفت.

وی ادامه داد: ماموران انتظامی کرمانشاه با افزایش گشت های خود در محدوده هایی که احتمال تردد اعضای باند زورگیری وجود داشت موفق شدند یکی از آنها را حین سرقت کیف یکی از بانوان در شهرک کارمندان و پس از مدتی تعقیب و گریز دستگیر کنند.

سردار جاویدان افزود: متهم دستگیر شده در بازجویی ها ضمن اعتراف به جرم خود در خصوص سرقت زیور و طلاجات و دیگر اموال باارزش زنان و دختران در پوشش مسافرکش، عنوان کرد که این سرقت ها را با همراهی ۲ نفر دیگر انجام می داده است.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه یادآوری کرد: با راهنمایی عضو دستگیر شده باند زورگیری، ۲ همدست دیگرش نیز در عملیاتی جداگانه دستگیر و آنها نیز به جرم خود اعتراف کردند.

وی با بیان اینکه تاکنون پنج نفر از باند زورگیری شکایت کرده اند، گفت: تحقیقات تکمیلی در خصوص اعضای این باند ادامه دارد.

سردار جاویدان در پایان از عموم شهروندان و خصوصا بانوان خواست تا حتما از وسایل حمل و نقل عمومی نظیر اتوبوس و تاکسی استفاده کنند و در صورت امکان شماره پلاک خودرویی که سوار می شوند را به خاطر بسپارند.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.