اطلاعات بیشتر در مورد کارناوال شیفتگی Ports of Call – Half Moon Cay, کلید غرب و Grand Turk

خبر معرفت  > دسته‌بندی نشده >  اطلاعات بیشتر در مورد کارناوال شیفتگی Ports of Call – Half Moon Cay, کلید غرب و Grand Turk
0 Comments

[ad_1]

هنگامی که شما بادبان کشتی که به تازگی بازسازی کارناوال شیفتگی شما این سفر از طول عمر است! این “جذاب” بادبان کشتی از Jacksonville, FL ارائه می دهد و 4-5 روز باهاما کشتی که شامل Freeport, Nassau, Half Moon Cay و کلید غرب است. شما همچنین می توانید انتخاب کنید 7 روز شرق کارائیب کروز که شامل بسیاری از همان پورت به عنوان به خوبی به عنوان Grand Turk. این مقاله مورد بحث برخی از بسیاری از گزینه های در دسترس برای شما در نفس بنادر نیمه ماه Cay, کلید غرب و Grand Turk.

نیمه ماه Cay این است که اغلب به عنوان مراجعه کننده موبایل “مورد علاقه” بندر. به عنوان نشانه ای در ساحل می گوید شما “هرگز می خواهید به ترک اینجا!” این چشمگیری زیبا و ارائه می دهد یک ساحل مناسب روز با غنی سبز, آرد ذرت, شن و ماسه و آب گرم و آب های فیروزه ای. این جزیره شده است دارای “بهترین جزیره خصوصی” توسط دریچه مجله برای چهار سال گذشته است. آن است که یک جزیره خصوصی مورد استفاده توسط خطوط کروز و شامل یک ساحل نفس, رستوران, مغازه ها, گردش فعالیت های زمین بازی و کفش هوایی منطقه برای ناهار. نگاهی به راه رفتن در اطراف مسیر در جزیره برای نمایش بزرگ و کشف یک زمین بازی ها و مغازه ها و پوماهی زیستگاه.

در نیمه ماه Cay بسیاری از مردم را انتخاب کنید این توقف به عنوان یک روز در ساحل, اما دیگران را انتخاب کنید یکی از بسیاری از گشت و گذار است که کارناوال ارائه می دهد. یکی از بهترین های خصوصی cabanas. یکی از بهترین مزایای این “گردش” است که شما به عنوان یکی از اولین خاموش کردن کشتی. به عنوان تخلیه ساعت طول می کشد و این جهانی شما می خواهید به عنوان زمان زیادی وجود دارد به عنوان امکان پذیر است. این cabanas ارائه سایه misters برخی از تنقلات و نوشیدنی, لوله تنفس تجهیزات بسیار راحت و صندلی و برخی از floaties. دیگر گشت و گذار ارائه شده توسط کارناوال شامل اسب سواری, پیاده روی طبیعت و محیط زیست تالاب تورهای شیشه پایین قایق sting ray برخورد و ماهیگیری دریا عمیق است.

کلید غربجنوبی شهر در قاره آمریکا است که بزرگترین و پر جنب و جوش ترین زنجیره ای از جزایر کوچک به نام کلید های فلوریدا. نزدیک به کوبا نسبت به میامی کلید غرب لقب “صدف حلزونی جمهوری” مقصد بسیار محبوب در غرب کارائیب برنامه — و این است که به راحتی یکی از funkiest و wackiest بنادر تماس در تمام کروز. کلید غرب است معروف و جذاب برای همه نوع مردمی-و به خصوص یک آهنربا برای هنرمندان و هیپی و همچنین کشتی های کروز. این یک بازی رنگارنگ و جادویی بازدید هر زمان از سال است. Duval خیابان در نظر گرفته شده است که شاهراه اصلی است و باید ببینید. بسیاری از محبوب ترین کافه ها و مغازه ها و گالری های هنری را می توان در اینجا یافت می شود و همچنین رستوران ها و موزه ها. این خیابان تمام سحر و جادو و رنگ است که در کلید غرب…مطمئن شوید سعی کنید برخی از کلید آهک پای! شما به راحتی می توانید راه رفتن در اینجا, اما ممکن است انتخاب کنید برای اجاره دوچرخه و یا اسکوتر که محبوب ترین روش های حمل و نقل. بهترین شرط بندی شما برای یک جزیره بازنگری رقص در فضای باز صدف حلزونی تور قطار. خرید بلیط پردازنده و یا در مالوری مربع که در آن حرکت. اگر آب و هوا است که فقیر را تحت پوشش شهر قدیمی چرخ نیز حرکت از مالوری مربع است. قطار اغلب شما را با ارائه یک تور از شهر به عنوان است که معمولا شامل یک نمایش از ارنست همینگوی ،

ارنست همینگوی خانه و موزه بزرگ است متوقف شود. تور شما را در داخل خود نوشتن استودیو پر با تن از کتاب های گذشته ماشین تحریر قدیمی که در آن او نوشت: “وداع با اسلحه” و به استخر شنا (یکی از اولین بار در کلید غرب). شما همچنین می خواهید برخی از 60 به خوبی مراقبت برای felines, فرزندان بسیاری از گربه ها که lazed در همینگوی دامان در حالی که او نوشت که در حال حاضر پرسه زدن در سراسر ملک. شما همچنین می توانید عبور از خیابان و صعود نزدیک به 90 مراحل بالای فانوس دریایی موزه برای نمایش فک انداختن و یا رفتن و گرفتن عکس خود را گرفته شده در این نشانگر این است که جنوبی در ایالات متحده است. اگر شما به اندازه کافی خوش شانس برای دیدن غروب آفتاب آنها به خصوص دیدنی اینجا و اغلب زیبا به رنگ قرمز. کارناوال ارائه می دهد گشت و گذار در کلید غرب مانند شیشه پایین قایق, قایق, بادبان, زیر آبی, خانه های تاریخی و باغ تورهای صدف حلزونی آموزش, شهرستان, تورهای غواصی, قایق پارویی اسکیموها تور و طناب چتربازی و حتی یک میخانه خزیدن!

Grand Turk یک کارائیب بندر تماس است که مناسب برای تنبل روز در ساحل. این جایی است که شما می توانید لذت بردن از سرعت آهسته از زندگی است و آن را پایتخت ترکس و کایکوس. آن است که یک جزیره کوچک با هیچ fast food رستوران ها یا هتل های زنجیره ای. شما می توانید بازدید از کوچه های باریک تاریخی در کوک برن تاون اما بسیاری از را انتخاب کنید به ماندن در با نام تجاری جدید کروز ترمینال مقصد است که در حق خود با مغازه های خرده فروشی یک منطقه تفریحی مناسب در ساحل دریا و یک استخر بزرگ. صندلی ساحل در حال صف و انتظار را برای شما در شن و ماسه سفید به عنوان شما راه رفتن کردن کشتی. کارناوال بزرگ Turk کروز مرکز همچنین دارای یک FlowRider که در آن شما می توانید تمرین کامل حلقه و یا شما می توانید استراحت در کنار استخر با نوشیدنی سرد از Margaritaville. Grand Turk مشهور شد برای آن فوق العاده روشن-سواحل سفید و کهربای اصل آب است. یکی از بزرگترین تساوی در اینجا غواصی با جزایر دروغ همراه سومین مرجانی در جهان است. کارناوال گشت و گذار ارائه شده در Grand Turk شامل یک 4×4 safari دوچرخه & لوله تنفس, ماهیگیری, خارج جزیره و غواصی, قایق, قایقرانی, صدف حلزونی, جهان, فرماندار, ساحل, غواصی و خیلی بیشتر!

این که آیا شما انتخاب می کنید به شنا با stingrays در نیمه ماه Cay, ride, صدف حلزونی آموزش در کلید غرب و یا به جریان در Grand Turk شما هم از زندگی خود را روی کارناوال شیفتگی. کشتی و این پورت به شما ارائه چنین انواع فعالیت های که شما ملزم به پیدا کردن سمت راست بعد طرح را با توجه به نیازهای شما. هنگامی که روی عرشه کشتی خود را, شما می توانید لذت بردن از تمام لوکس سرویس شگفت انگیز و آرامش است که کارناوال شیفتگی کروز را فراهم می کند. لذت بردن از کروز خود را!

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.