استانداری از میزبانی کرمان در مسابقات کشوری کشتی حمایت می‌کند

خبر معرفت  > دسته‌بندی نشده >  استانداری از میزبانی کرمان در مسابقات کشوری کشتی حمایت می‌کند
0 Comments
استانداری از میزبانی کرمان در مسابقات کشوری کشتی حمایت می‌کند

[ad_1]

به گزارش ایرنا، محمدجواد فدائی شامگاه پنجشنبه در دیدار رییس فدراسیون کشتی با وی در محل استانداری کرمان افزود: استانداری به صورت کامل برای حمایت از کشتی آماده است و با مشارکت بنگاه های اقتصادی به ورزش این استان کمک و از آن حمایت می کند و در سمینار فرمانداران، امور مربوط به ورزش کشتی در شهرستان‌ها دنبال می شود.

وی با بیان اینکه برای پاراالمپیک و المپیک با بنگاه‌های اقتصادی توافقات مطلوبی شده که بخشی به علت کرونا اجرایی نشده است اظهار داشت: اعتقاد ‌داریم که کشتی ضمن کمک به سلامت، به ارتقای فرهنگی و مهارت زندگی جوانان کمک می کند که این فرایند جزو اهداف ما است و در این راستا از همکاری و دغدغه فدراسیون کشتی قدردانی می شود.

استاندار کرمان ضمن تبریک هفته ورزش و تربیت بدنی گفت: امیدواریم این هفته فرصتی برای تجدید نظر در برنامه‌های قبلی و تصمیم گیری در مورد برنامه جدید برای ورزش این استان باشد.

وی تاکید کرد: تلاش ما در این بود که شاخص های پایین کرمان را بهبود بخشیم، به ویژه ۲ شاخص ارتقای بناهای ورزشی سرپوشیده و روباز افزایش یابد و با گزارش اداره کل ورزش و جوانان این استان به‌متوسط کشور رسیده‌ایم که توفیقی مطلوب محسوب می‌شود که امیدواریم افزایش یابد.

فدائی با بیان اینکه روش مقایسه در موضوعات مختلف نسبت به سال های قبل را به‌کار گیریم افزود: حتما باید در شاخص ها هر سال ‌بهتر شده و رشد داشته باشیم که در این زمینه در شاخص های مهم ورزشی طی سال‌های گذشته رشد داشتیم. 

وی با بیان اینکه استان کرمان ظرفیت و امکانات خوبی دارد عنوان کرد: بنگاه های اقتصادی در سیرجان، کرمان، شهربابک و رفسنجان ورزشگاه می سازند و این ورزشگاه‌ها در کرمان و رفسنجان امسال افتتاح می شود.

استاندار کرمان افزود: طرح های مدون در نخستین نشست شورای آموزش و پرورش تصویب و اجرایی می شود و زمینه مساعدی در استان وجود دارد و با تعامل و همکاری مشکلات را رفع می کنیم. 

وی ادامه داد: سود گل گهر در سال گذشته پنج هزار میلیارد تومان بوده که بخشی از این سود باید به استان و ورزش کمک کند لذا در نشست هایی توافق با مس و گل گهر وظایف تقسیم بندی شده و کم کاری‌ها در این حوزه باید پیگیری شود.

فدائی افزود: طبق صورتجلسه رشته‌های مختلف تقسیم بندی و هرکدام به‌ یک شرکت واگذار شده و پیگیری نکردن تصمیمات موجب نتیجه ندادن اقدامات و مصوبات می شود.

وی بیان داشت: ورزش استان کرمان در قالب باشگاه ها هدفمند پیگیری می‌شود که عمل به این امر بستگی به ‌تلاش ما دارد و امکان پذیر است.

وی با اشاره به توافقات سال گذشته و اینکه مسابقات به دلیل کرونا برگزار نشد گفت: توافق کردیم که مس ۱۰۰ زمین ورزشی برای مناطق محروم جنوب کرمان احداث کند که این امر از تصمیمات خوب بوده و باید پیگیری شود.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *