ارتش رژیم صهیونیستی از جبهه شمالی در مرز لبنان عقب‎نشینی کرد

خبر معرفت  > دسته‌بندی نشده >  ارتش رژیم صهیونیستی از جبهه شمالی در مرز لبنان عقب‎نشینی کرد
0 Comments
ارتش رژیم صهیونیستی از جبهه شمالی در مرز لبنان عقب‎نشینی کرد

[ad_1]

به گزارش ایرنا به نقل از پایگاه خبری معا فلسطین، ارتش رژیم صهیونیستی اعلام کرد که عقب‌نشینی از مواضع مرزی با لبنان آغاز شده و نظامیان و تجهیزات رژیم صهیونیستی به تدریج این مواضع را ترک خواهند کرد.

در بیانیه ارتش رژیم صهیونیستی آمده است: در پی ارزیابی مستمر ارتش، برخی از محدودیت‌های مربوط به رفت‌ و آمد برداشته شده و تعدادی از موانع جاده‌ای در منطقه مرزهای شمالی رفع شده است.

پیش‌تر «آویو کوخاوی» رئیس ستاد ارتش رژیم صهیونیستی گفته بود: آماده‌باش در مرزهای مشترک با لبنان‌ با جدیت و حفظ آمادگی و توان بالا همچنان ادامه دارد.

آماده باش ارتش رژیم صهیونیستی بعد از حمله این رژیم به اطراف فرودگاه دمشق در ۲۲ ژوئیه و شهادت «علی کامل محسن» از اعضای حزب الله لبنان، اعلام شد.

حزب الله پیش‌تر اعلام کرده بود که اجرای عملیات برای انتقام شهادت علی کامل محسن، قطعی است.

ارتش رژیم صهیونیستی  حدود دو هفته پیش با اعلام آماده باش در نقاط مرزی خود، نیروهای زیادی را در این مناطق مستقر کرد ضمن اینکه برای جلوگیری از رویارویی نظامیان صهیونیست و نیروهای حزب‌الله، تمرینات نظامی را نیز لغو کرد.

طبق گزارش وبگاه «عربی ۲۱»، روزنامه صهیونیستی معاریو گزارش داده که فرضیه ارتش این است که حزب‌الله لبنان عملیات مقطعی علیه نظامیان صهیونیست انجام خواهد داد و پیش‌بینی می‌شود که این عملیات به صورت تیراندازی یا شلیک موشک‌های ضد زره در نقاط مرزی باشد.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *