اخبار کوتاه خراسان رضوی – ایرنا

خبر معرفت  > دسته‌بندی نشده >  اخبار کوتاه خراسان رضوی – ایرنا
0 Comments
اخبار کوتاه خراسان رضوی

[ad_1]

سبزوار- مسوول روابط عمومی مرکز حوادث و فوریت های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی سبزوار گفت: برخورد ۲ دستگاه خودرو سواری پراید در جاده سبزوار – بردسکن هفت مصدوم به جا گذاشت.

مسلم فائق نیا دوشنبه شب در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: در پی این حادثه که در ابتدای جاده سبزوار به بردسکن رخ داد، ماموران اورژانس به محل حادثه اعزام شدند.
وی ادامه داد: مصدومان این حادثه پس از دریافت خدمات اولیه درمانی بوسیله سه دستگاه آمبولانس به بیمارستان شهید بهشتی سبزوار انتقال یافتند.
۲۹ مرکز اورژانس شهری و روستایی با ۳۰ دستگاه آمبولانس، یک دستگاه اتوبوس آمبولانس، یک دستگاه موتور آمبولانس و یک بالگرد به حادثه دیدگان و بیماران در شهرستان سبزوار خدمات اورژانسی و درمانی ارائه می کنند.

تایباد- جانشین فرمانده مرزبانی استان خراسان رضوی به خبرنگار ایرنا گفت: در راستای برخورد قاطع با قاچاقچیان و جلوگیری از خروج سوخت از کشور، مرزبانان این فرماندهی طی ۷۲ ساعت گذشته در ایست و بازرسی و چند عملیات جداگانه

در حوزه‌ استحفاظی هنگ مرزی تایباد چهار هزار و ۸۷۶ لیتر سوخت قاچاق از خودروهای ترانزیتی هنگام خروج از مرز دوغارون کشف کردند.

سرهنگ حسین ابراهیمی افزود: در این ارتباط چند نفر دستگیر و به مرجع قضایی معرفی شدند.

وی ادامه داد: ارزش ریالی سوخت کشف شده افزون بر ۲۸۲ میلیون و ۸۰۸ هزار ریال برآورد شده است.

استان خراسان رضوی حدود ۳۰۲ کیلومتر مرز مشترک با کشور افغانستان دارد که  ۹۰ کیلومتر آن در شهرستان تایباد واقع است.
شهرستان تایباد در ۲۲۵ کیلومتری جنوب شرقی مشهد قرار دارد.

مشهد- مدیر کل تعزیرات حکومتی خراسان رضوی گفت: عامل احتکار ۵۰ هزار و ۷۰۰ لیتر نفت سفید یارانه ای در مشهد در شعبه نهم تعزیرات حکومتی این شهر به جریمه ٦.٢ میلیارد ریالی محکوم شد. 

سید مرتضی مدنی افزود: در پی دریافت خبری مبنی بر دپوی فرآورده های نفتی یارانه ای در یک انبار در محدوده شهر مشهد، این مکان پس از اخذ مجوزهای قضایی مورد بازرسی قرار گرفت.

وی ادامه داد: در بازرسی از این انبار ۲ عدد تانکر و مخزن محتوی مقادیری فرآورده نفتی و ۲ دستگاه پمپ کفکش کشف شد. 

مدیر کل تعزیرات حکومتی خراسان رضوی گفت: پس از انجام تحقیقات مقدماتی مالک کالا شناسایی و سوخت کشف شده تحویل شرکت پخش فرآورده های نفتی استان شد.

وی افزود: متهم به پرداخت ۶ میلیارد ۲۶۴ میلیون و ۸۹۷ هزار و ۶۰۰ ریال جزای نقدی در حق دولت محکوم شد.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.