احراز تخلف ۹ هزار و ۵۰۰ واحد صنفی در تهران و معرفی آنها به تعزیرات

خبر معرفت  > دسته‌بندی نشده >  احراز تخلف ۹ هزار و ۵۰۰ واحد صنفی در تهران و معرفی آنها به تعزیرات
0 Comments
احراز تخلف ۹ هزار و ۵۰۰ واحد صنفی در تهران و معرفی آنها به تعزیرات

[ad_1]

«قاسم نوده فراهانی» روز دوشنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا، با بیان اینکه پس از اعمال محدودیت‌های جدید مقابله با کرونا در تهران به بیش از ۴۰۰ واحد صنفی متخلف تذکر داده شد، افزود: همچنین از ٢٢ آبان‌ماه تاکنون ٣٠ مغازه در شهر تهران به دلیل اینکه اصناف خود را بعد از ساعت ١٨ بعدازظهر تعطیل نکرده بودند، پلمب شدند.

وی ادامه داد: به دلیل محدودیت های در نظر گرفته شده برای مقابله با کرونا به هیچ واحد صنفی مجوز حراج داده نشده‌است.

نوده فرهانی تصریح کرد: اصناف باید دستورهای بهداشتی مقابله با ویروس کرونا را به صورت کامل رعایت کنند در غیر این‌صورت بعد از یک‌بار تذکر، صنف آنها پلمب می‌شود.

وی خاطر نشان کرد: رستوران‌ها، طباخی‌ها، تالارهای پذیرایی، قهوه‌خانه‌ها، تریا، فست‌فودها، گرمابه، سونا و ماساژ از جمله اصناف پرخطری به شمار می‌رود که این روزها تعطیل است.

نوده فراهانی گفت: مردم باید به فکر سلامتی خود باشند وگرنه تنها با اعمال محدودیت‌ها و در نظر گرفتن روش های تنبیهی نمی‌توان با ویروس کرونا مقابله کرد. 

از هفته گذشته به دلیل وضعیت بحرانی کرونا در پایتخت دو محدودیت جدید برای فعالیت اقتصادی و تردد شهروندان در تهران و سایر شهرها اعلام شد که از جمله آن لزوم تعطیلی واحدهای صنفی از ساعت ۱۸ عصر و توقف فعالیت مترو و ناوگان اتوبوسرانی از ساعت ۲۰ است.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.