اجاره ماشین شما درکیش

خبر معرفت  > دسته‌بندی نشده >  اجاره ماشین شما درکیش
0 Comments

01:45

با یک نقشه ، چه به صورت کاغذی و چه از طریق تلفن یا GPS ، مشورت کنید. کرایه های اتومبیل اغلب به طرز ناخوشایندی در قسمتهای خارجی ارگانیسم جاده ای حلقه فرودگاه قرار دارند. اگر اشتباه زیادی را از آن بدست آورید ، ممکن است قبل از شناختن این موضوع ، خود را در ادعای چمدان بازگردانید. بیشتر آژانس های اجاره اتومبیل نقشه ای از منطقه را نشان می دهند که محل اقامت کرایه را مشخص می کند. این نقشه را بیرون بکشید و مشورت کنید ، و مسیر مورد نظر خود را از باطل کرایه ماشین و به جهان شکل دهید.

اگر GPS دارید ، این زمان برای تنظیم آن است. اما ما همیشه توصیه می کنیم که یک نقشه به عنوان پشتیبان تهیه کنید.

04:15

آینه های خود را برطرف کنید. تنظیم سریع نمای عقب این کار را انجام نمی دهد – باید با آینه های کناری مقابله کنید. اگر با کسی سفر می کنید ، او می تواند کمک کند. این کار باعث می شود قلب شما هنگام ضرب و شتم اولین بار در ترافیک سنگین ضربان قلب شما را نجات دهد.

مرتبط: اجاره ماشین؟ مراقب این هزینه های پنهان باشید

05:15

رادیو را بفهمید. علیرغم غیر ماهیت بودن رادیو ، این ممکن است مهمترین مرحله باشد. رانندگان متصل به شماره گیری های رادیویی همچنان عامل اصلی بروز حوادث رانندگی هستند. (در مورد من ، تنها حادثه ای که من تا به حال ایجاد کرده ام زمانی رخ داده است که من یک اتومبیل پلیس را با عقب رانندگی کردم در حالی که برای نوار کاست در اطرافم چرخیدم.)

برای سریعترین روش ، رادیو را روشن کنید ، بفهمید که چگونه ایستگاه ها را به حافظه برنامه ریزی کنید ، دکمه جستجو را بیابید و حرکت کنید.

من شما را تشویق می کنم که وقت خود را با این کار بگذرانید – اگرچه شرکت و حق رای دادن به رادیو موج های هوایی عمومی را تقریباً یکنواخت از ساحل به ساحل ارائه داده است ، اما برخی از جلیقه های شخصیت منطقه ای در هر دو انتهای شماره گیری و در هر دو باند باقی مانده است.

اجاره ماشین در کیش

کنترل های پنجره را پیدا کنید. وقتی وارد اولین غرفه عوارض می شوید و برای کنترل ماهیگیری می کنید ، و درها روی باز کردن کلیک می کنند ، برف پاک کن شیشه جلو می رود و خاموش می شود ، و پنجره های عقب بالا و پایین می روند ، از من صرفه جویی می کنم خجالت.

07:30

سیگنالهای نوبت را پیدا کنید. این یکی معمولاً بسیار ساده است و دقیقاً همان جایی است که انتظار دارید در آن باشد. با وجود همه “پیشرفت های” ارگونومیکی در فضاهای داخلی اتومبیل که مرا به نوشتن این مقاله وادار کرده اند ، از زمان یادگیری رانندگی ، موقعیت مکانی بسیار تغییر کرده است.

07:45

برف پاک کن شیشه جلو را پیدا کنید. این کار را قبل از فهمیدن چراغها انجام دهید. با غروب خورشید ، شما زمان زیادی برای کشف چگونگی خاموش و خاموش کردن چراغ خواهید داشت. اگر ناگهان باران بیفتد ، به جستجوی برف پاک کن های خود ، دکمه های سخت می زنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.