آهنرباهای نئودیمیوم و با استفاده از آنها

خبر معرفت  > دسته‌بندی نشده >  آهنرباهای نئودیمیوم و با استفاده از آنها
0 Comments

[ad_1]

نئودیمیم آهن ربا به طور گسترده ای استفاده می شود آهنرباهای خاکی کمیاب. آنها آهنرباهای دائمی که ساخته شده از نئودیمیم آلیاژ بور و آهن به شکل یک tetragonal ساختار کریستالی. دائم به این معنی است که آنها قادر به حفظ خواص مغناطیسی بالا مدت زمان به طور مداوم تولید میدان مغناطیسی از محیط اطراف خود.

این آهن ربا در واقع قویترین آهنربای دائم انواع تجاری در دسترس و آنها حتی جایگزین دیگر مگنت در انواع مختلف با کاربرد در ساخت محصولات مدرن که نیاز به قدرت است. امروز شما را در پیدا کردن آهن ربا در ابزارهای شارژی به عنوان موتور بست و حتی در هارد دیسک است. در زیر برخی از رایج استفاده از آهنرباهای نئودیمیوم.

صنعت پزشکی با استفاده از – این آهنرباهای نئودیمیوم استفاده می شود به طور گسترده برای magno-درمانی توسط پزشکان و فیزیوتراپیست ها برای کاهش درد. آنها همچنین به عنوان دستگاه های پزشکی را می پوشند به عنوان کفش درج پتو و دستبند. آنها ثبات آهن محتوا و محتوای هموگلوبین در خون است. آنها نیز در استفاده از دندان مصنوعی که به نگه داشتن آنها را با هم و در دیگر دستگاه های اصلاحی.

آهن و صنعت با استفاده از – این آهن ربا مورد استفاده در صنایع آهن به خصوص در بلند کردن اجسام بزرگ آهن مواد از آهن گرد و غبار در حالی که ضعیف تر از آهن ربا جذب ذرات گرد و غبار. در سنگین ساخت و تولید و مهندسی صنایع آهن ربا آسانسور بزرگ آهنی موارد و نیز استفاده به عنوان جداکننده مغناطیسی.

صفحه اصلی استفاده می کند – در خانه نئودیمیم آهن ربا استفاده می شود به روش های مختلف از جمله در ایجاد درب و کشو تعطیلی تعمیر مبلمان و دار تصاویر. آنها همچنین مفید ثابت در فرایند تمیز کردن اطراف خانه مانند تمیز کردن ماشین لباسشویی و یخچال و فریزر و یا حتی مخازن ماهی.

زینتی با استفاده از – آهن ربا تبدیل شده اند بسیار شایع در طلا و جواهر. آنها متصل به پوست و نگه داشتن قطعات طلا و جواهر بدون نیاز به سوراخ کردن پوست.

موتور صنعت – این یک صنعت است که به نظر می رسد برای بهره مندی بیشتر از آهنرباهای نئودیمیوم. آنها استفاده می شود در مغناطیسی همراه پمپ ها و موتورهای الکتریکی و ژنراتور و در بلبرینگ به ارائه نسبی حرکت با اصطکاک پایین و بدون سایش مکانیکی حتی در سرعت های بسیار بالا. سیستم ترمز ضد قفل, سنسور همچنین با استفاده از این آهن ربا.

صنعت سرگرمی با استفاده از – وقتی که می آید به صنعت سرگرمی آهنرباهای دائم در حال استفاده در تجهیزات صوتی مانند بلندگو, میکروفون, هدفون, و آکوستیک انتخاب یو پی اس.

استفاده از آهن ربا شامل استفاده به عنوان درب جلب مسکونی و تجاری و ساختمانهای عمومی در هارد دیسک برای ضبط داده ها در MRI اسکنر معراج دستگاه, رید سوئیچ و چاپ به پایان رساندن. این آهن ربا است که همچنین مورد استفاده در گالری ها و نمایشگاه های آویزان آثار هنری و در مغازه ها و رستوران ها را با هم نگه دارید نقطه فروش را نمایش می دهد.

این آهنرباهای نئودیمیوم ترجیح داده بیش مصنوعی آنهایی که به دلیل:

· آنها تمایل به از دست دادن خواص مغناطیسی و آنها نیز در برابر خوردگی و فرسایش رایگان

· آنها به طور طبیعی رخ می دهد در پوسته زمین هستند و بنابراین امن برای استفاده; وجود دارد شناخته شده است خطرات جدی در سلامتی در کودکان و بزرگسالان

· آنها ممکن است کمی گران اما منافع خود را در حال لذت بخش بیش از یک دوره طولانی از زمان ساخت این قیمت ارزشمند

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.