آفریقای جنوبی ساحلی تورهای شراب – Elim ولی به بیزنا

خبر معرفت  > دسته‌بندی نشده >  آفریقای جنوبی ساحلی تورهای شراب – Elim ولی به بیزنا
0 Comments

[ad_1]

تنها واقعی خبره شراب می دانم که آفریقای جنوبی شراب مسیر واقعی و شیک پوش. در حالی که دره ها و تپه شهر کیپ درونی شهرستانها ارائه نهایی terroir انگور رشد و تولید برخی از بهترین شراب در جهان وجود دارد که جدیدتر از wineries و تاکستان که در حال رشد در مناطق هرگز فکر ممکن است. این مناطق ساحلی آفریقای جنوبی. گاهی اوقات با باد نیروی باد و خفیف درجه حرارت آن زمانی تصور می شد که این مناطق نمی شد مناسب برای رشد کامل انگور برای ساخت با کیفیت بالا شراب.

کار سخت آفریقای جنوبی vintners ثابت کرده اند که هر کس اشتباه به عنوان شراب در حال ظهور از کیپ پوینت (دو اقیانوس), Elim ولی در Cape Agulhas و واکر خلیج برنده شده اند انواع جوایز هر دو محلی و بین المللی و در نظر گرفتن کشت انگور در جهان توسط طوفان. این انگور در حال رشد در شرایط سخت بسیار و در ظاهر unfertile دریا شن و ماسه مانند خاک. اما شراب سفید تهیه شده اند که از کیفیت استثنایی. آنها شده اند به عنوان نور و میوه ای با بافت خوب و طعم منحصر به فرد است که طول می کشد.

مناطق ساحلی شروع از Elim ولی در Cape Agulhas است که این نکته از آفریقا است. در اینجا انگور نسبتا قدیمی با وجود داشتن تنها وارد بازار شده است. باغ های انگور در اصل رشد عرضه مبلغان در اینجا با شراب برای مذهبی برکت و غیره. مشخص شد که این می تواند در واقع تولید و توزیع شراب و به زودی بسته بندی مایعات جایگزین و برچسب زدن شروع شد.

حرکت غرب بیشتر شما را در رسیدن به Hemel en Aarde دره (آسمان و زمین دره) که در آن اکثریت واکر خلیج تاکستان قرار دارد. بسیاری از این شراب ترد و خوش طعم با بافت منحصر به فرد. وجود دارد بسیار کمی طعم, با قوی تر تند وانیل و تن خاکی به آنها. این منطقه نه تنها در زمینه تولید شراب سفید اما همچنین دارای یک انتخاب خوب از شراب قرمز که جالب هستند و خفیف. تاکستان نسبتا خوبی محافظت در دره و دریافت خفیف آب و هوا با سرمای اقیانوس اطلس نسیم.

در حال حرکت به سوی غرب و دوباره شما را به غلط Bay منطقه ای که در آن آب گرم و سواحل پر از holidaymakers. این دو اقیانوس شراب آمده از این منطقه نزدیک به اسکودوی کیپ پوینت و تحت تاثیر قرار هر دو اقیانوس اطلس نسیم و همچنین اقیانوس هند نسیم برای ساخت یک منحصر به فرد طعم شراب است که عالی ترین وعده های غذایی. آنها نور و عطر و طعم. اسکودوی کیپ نقطه Vintners نیز شروع به تولید شراب قرمز و به تازگی دیده می شود اولین برداشت انگور قرمز است که آنها می گویند به نظر می رسد بسیار امیدوار کننده است.

هنگامی که شما بازدید از منطقه ساحلی آفریقای جنوبی مطمئن باشید به از دست ندهید در این مسیر شراب. شما همچنین می تواند شامل منطقه کنستانتیا که به تولید برنده جایزه شراب از 5 استتس. قدیمی ترین شراب در مزرعه ای در جنوب آفریقا واقع شده است و در اینجا به نام Groot کنستانتیا و شما می توانید لذت بردن از نفیس اقامت و وعده های غذایی و سرگرم کننده مزه کردن شراب. برخی ممکن است این را در نظر بگیرید ساحلی منطقه شراب اما از آن است که در واقع در واقع بیش از کوه از Noordhoek بودن 15-20 دقیقه از سمت شرق و فقط در 10-15 دقیقه از سمت غرب در Muizenberg.

همچنین شما باید از دست ندهید در دیگر مسیرهای شراب در حالی که شما را در اسکودوی کیپ تاون, آفریقای جنوبی به خصوص Stellenbosch Franschhoek و پارل ساخت تا Winelands, رابرتسون, Tulbagh, Swartland, Wellington, Worcester و Breede دره رودخانه ساخت تا بید بلند و داخلی بیشتر مناطق. نیز وجود دارد که شراب مزارع و باغ های انگور در بانک ها از نارنجی رودخانه در مپوملنگا استان در Karoo که در آن نیمه خشک در شرایط تولید بسیار جذاب Muscadels و به تازگی در دولت و KwaZulu-Natal.

ساحلی مناطق شراب قطعا باید گنجانده شود در تورهای خود را و شما را کاملا منحصر به فرد چشم انداز و تجربه از شراب و شراب میباشد. با طعم ظریف و کولر آب و هوا شما در حال محدود به لذت بردن از این شراب با هر وعده غذایی شما داشته باشد. زیبایی این منطقه نیز یکی از دلایل از دست ندهید در این مناطق به دلیل شما می توانید خیلی بیشتر از تور و شرکت در بسیاری از فعالیت های دیگر مانند پیاده روی, دوچرخه سواری, رنگ, دود, گشت و گذار, قایق رانی, کوسه غواصی, تماشای نهنگ, شنا, فرود با طناب, دوچرخه سواری در کوهستان و کوهنوردی, پاراگلایدر, قطع هواپیمای بی موتوری پرواز, غواصی, غواصی و بازدید از صد نفر از جاذبه های, در امتداد ساحل آفریقای جنوبی. برخی از این خدمات عبارتند از پنگوئن ها در تخته سنگ های ساحل کیپ پوینت و تمام آن شکوه ویژگی های شهر هرمانوس, Cape Agulhas فانوس دریایی و موزه آن زیبایی Clarens درایو و Hangklip.

هر چه به مناطق شما تصمیم به بازدید خود شراب تور آفریقای جنوبی شما را پیدا خواهد کرد تنوع زیادی در شراب است که شما طعم و مزه, بنابراین اگر شما می توانید به تمام مناطق و تجربه تمام varietals.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.